dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    w zasadzie powinnam pisać odrobinke codziennie - a tak, hurtem obawiam się , że albo cos powielę, albo zapomnę ...
    Ale mam nadzieje, że do końca roku nadrobię zaległości i będzie na bieżąco :))

    Na "budowie" wrzało - data od której ruszyliśmy to : 23.XI.2004 !!!

    Najpierw został zdjęty z dachu nieszczęsny eternit i zgodnie z zasadami ofoliowany i złożony w kącie ogrodu - tam będzie czekał ( podobno ok. 2 lat :( ) az gmina go zutylizuje .
    ...
  2. Nurniego dziennik

    08.12.2004
    "Ruraż" wentylacji zakończony więc teraz czekamy tylko na centralę.
    Z panem z gazowni nie udało się dużo wynegocjować, raptem stówkę.
    Dzisiaj była robiona próba ciśnieniowa, bezpośrednio z rurociągu, wszystko szczelne więc jak podłaczą licznik można już piec indyka.
    Tak jak na spokojnie się zastanowiłem to w skład tej kwoty weszły: materiały, robocizna 3 punkty, oraz od płotu do domu, szafka oraz fundament i doszedłem do ...
  3. Dziennik budowy - "Manuela"

    8.12.2004 Dziś po dłuższym przestoju znów zaroiło się na naszej budowie. Jak wcześniej pisałem ocieleniowcy pod koniec poprzedniego tygodnia wynieśli się w siną dal, gdy zabrakło wełny, a dekarz stwierdził, że bez ocieplenia lukarn nie mogą robić obróbek i muszą czekać na elewację. Ale było minęło, dziś dekarze weszli na dach i zaczęli układać dachówkę i montować okna. Do wieczora wszystkie okna po za jednym zostały wstawione i pojawiło się dość sporo dachówki. ...
  4. Praktyczny dziennik AgnesK

    Czas chyba napisać coś o mediach.
    Ponieważ już (chyba od urodzenia) tak mam, że lubię mieć pewne sprawy poukładane, co się da zaplanowane, to zaraz po kupnie działki, rok przed rozpoczęciem budowy, wystąpiliśmy o doprowadznie wody, gazu i energii na działkę. Woda już jest, prąd także. Gaz miał być robiony na wiosnę br. Ponieważ budowę rozpoczęliśmy w połowie lipca, napisaliśmy do gazowni prośbę o wykonanie przyłącza dopiero w październiku br. Do umowy dołączony ...
  5. Dziennik Ew-ka

    cisza Na budowie chwilowy spokój ...... Rolety naprawione ( wczoraj był serwis aż ze Słupska - i poprawił w skrzynkach ocieplenie ,które blokowało pasek ) ...obsługa -pierwsza klasa!! :lol:
    Od kilku dni jest zwieziona wełna mineralna i czeka na chętnego , coby ocieplił poddasze :wink: ( jutro fachowcy zaczną dzialać ) ...
    Z kominkiem jeszcze nic się nie wyjaśniło ...
Strona 1 z 2