dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. narożnik

    Po świętach BN wybraliśmy się w przechadzkę po sklepach meblowych, z zamiarem zakupu Młodemu nowege łóżka. Poprzednie ma co prawda dopiero (?) 2 lata, ale zaczął razić mnie brak możliwości schowania pościeli. Upatrzyłam wcześniej w necie młodzieżowe meble firmy VOX i stwierdziłam, że teraz, natychmaist musimy je zobaczyć na żywo. Zatem, zaruteńko po świętach wybraliśmy się, aby je obejrzeć i co tu dużo pisać zamiast z łóżkiem do pokoju dziecięcego, wróciliśmy ...
  2. Koza blaszany zwierzak...

    Koza blaszany zwierzak udomowiony odchodzi do garażu razem z orurowaniem, komin zatkany styropianowym kołkiem z folią. Przechodzimy na kotłownie PC, urządzenia gotowe pracują. Jest ciepła woda i ogrzewanie powoli rozgrzewa budynek, trzeba 16m3 podgrzać powoli.





    ...
  3. Kable, kabelki, puszki czyli elektryka.

    Pan elektryk wziął się do pracy i powoli widać rezultaty. Czy kontaktów i włączników wystarczy, mają być niżej czy wyżej... ? Wątpliwości zbyt dużo. Pewnie wszystko zweryfikuje czas a przedłużacze będą nieodzowną, wątpliwą ozdobą Jak myślicie?
    Kilka dni temu przy naszej działce stanęła skrzynka elektryczna. Się dzieje





    ...
  4. Ssz

    Stan surowy zamknięty prawie gotowy - drzwi są tymczasowe. Wiatr nie hula, nie ma przeciągów i można już wyjrzeć przez okno . Mamy nadzieję, że ciepłe parapety i trzy szyby spełnią swoją rolę.









  5. Oswojony.

    - 08-02-2015 - 15:23 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    8 lutego 2015 r.
    Mieszkamy już ponad dwa miesiące. Aż trudno uwierzyć. Domek został oswojony. Zanika poczucie tymczasowości i nowości.
    Co z rzeczy niezbędnych udalo nam sie zrobić:
    - zakończylismy prace na ostatnim odcinku odpowietrzenia kanalizy (w garażu); system działa, nie ma żadnych przykrych zapachów. Raz na tydzień do kanalizy wrzucana jest paczka drożdży (kostka rozpuszczona w ciepłej wodzie z dodatkiem cukru). Sposób wyczytany gdzies na forum- ...