dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Co do wody, ktora wylatywala ze spodu komina to zaowazylismy, ze dzieje sie tak jak palimy w piecyku tzw. kozie. Jak nie palimy to nic nie leci mimo, ze pada deszcz.
    Dzisiaj nareszcie skonczyli klasc regipsy na syfitach, wyszlo razem 82 regipsy na dwa budynki. od jutra zaczynaja zakladac kontowniki, potem gruntowac i tynkowac.
  2. Dziennik budowy Jolli

    No to jesteśmy po kolejnej prezentacji projektu kuchni, cena spadła do 5,6 tys., ale mocno odchudzona, wygląd jak poprzednio mniej szuflad, uchwytu nie wpuszczane, bez cargo i bez wykończeń aluminiowych. Taki zestaw w BRW pełny wypas będzie kosztował niecałe 5 tyś. ,ale bez montażu . Do poniedziałku musze się zastanowić :cry: co wybrac.
    Na budowie praca wre zaciągają siatkę, na niższych ścianach, bo brakło nam rusztowania i teraz na cito musimy poszukać kilka przęseł. ...
  3. Dziennik Ged'a

    Bez przerwy zmienia się koncepcja pokrycia dachu - dach mansardowy najczęściej był kryty marsylką, ale mnie bardzo podoba się wysoki symetryczny profil - "rury" jak powiada moja żona. Przejechałem trochę kilometrów, zrobiłem trochę fotek. Na jednym osiedlu zdecydowany jestem na marsylkę, na innym na "rury". Bardzo ładny kolor ma ceglasty BRASS, ale widać na krawędziach szary, chropowaty beton - profil za niski. Potrafię zidentyfikować większość dachówek, ...
  4. Pod górkę, czyli dziennik Anisi

    Rzuciłam sobie okiem na licznik. Czytają. To miłe. Ale nie chcą gadać. No trudno. Może jeszcze kiedyś.... A dla tych co czytają, dzisiaj kolejny odcinek pt. OKNA.
    Tak. Są. Przyjechały i zostały w trzy godziny zamontowane.
    Bardzo jestem zadowolona. I z okien, i z firmy, w której je zamówiliśmy. Chociaż mamy jeszcze jedno do zamontowania, ale to w trochę późniejszym terminie.
    Okienka miały być dzisiaj o godz. 9. Bladym świtem - o 7.05 - dzwoni telefon. Nie bardzo ...
  5. chaotycznie o starannym

    dziś tylko krótk,i tradycyjnie chaotyczny wpis
    dach rośnie jak na drożdżach a ja codziennie rano mam kurs do hurtowni po wkręty...
    teraz jeszcze okazało się że do przymocowania dachówek przydał by się drut takie kawałki po 30 cm łącznie ze 100 m - podobno może być taki który zostaje po przewinięciu silnika..
    nie wie ktoś przypadkiem gdzie w łodzi można taki dostać?
Strona 1 z 9