dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Ach te chłopy !!!!!!! Okazuje się, że wszystkie takie same som !
  2. budujemu bławatka

    Wiecie co? To dziwne chyba nie ma na forum nikogo kto by budował Dom w bławatkach, z firmy Archon+. A to przecież taki fajny domek, co prawda dwurodzinny ale przerobiliśmy go na jednorodzinny. jak się naucze to wkleję rysunki i zdjęcia.
    Trafiliśmy na bardzo fajnych architektów, słuchają, mają bardzo fajne pomysły, potrafią wczuć się w to co potrzebują Inwestorzy, są punktualni i nie zdarli z nas za bardzo.:) No i mamy już ekipę budowlaną Pana Staszka, kierownika budowy, ...
  3. Ania i Piotrek budują dom w Rododendronach 6 g2

    Znowu była długa przerwa w pisaniu ale musiałam pozałatwiać wszystko do końca.

    Udało się :) ....ale po kolei
    - niestety będziemy płacić dzierżawę na dojazd dopóki gmina nie zrobi porządku z papierami i będzie w końcu możliwość zakończenia sprawy służebności aktem notrialnym; na razie co miesiąc 238,50 + 22%vat na konto gminy i protokół przekazania podpisany tak ze od 7.04 możemy sobie przejżdzać i przechodzić :)

    - miało byc przed ...
  4. budujemu bławatka

    Teraz historia:
    Nigdy nie mieszkałam w domku jednorodzinny tylko zawsze w bloku, a jak jechałam do rodzinki i raniutko o 5 rano mogłam wypić kawę na tarasie i pochodzić na bosaka po trawie to byłam w siódmym niebie. Tak zakiełkowało moje chciejstwo .... potem wydarzyło się dużo w moim życiu i nie miałam siły żeby realizować takie choćby część marzenia ... a potem spotkałam najukochańszego faceta na świecie i mogłam wrócić do moich marzeń i podzielić się nimi ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Nie! Mój robi dużo ale bez sensu.......kilka jednej rzeczy a innych wcale
Strona 11 z 17