dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie buduj?

    Czas coś napisać, żeby nie było, że nic się nie dzieje....

    przyszły moje Aquaformy - na razie zamontowany został tylko kinkiet w szarej łazience reszta czeka na żarówki...

    zastanawiam się jeszcze nad przesłonami do niego

    aleeee sprawy domowe chwilowo uległy zawieszeniu w związku z pracami ogrodowymi - zaczęliśmy od trawnika bo największy jest objętościowo, najwięcej z nim roboty i najdłużej ...
  2. Budowa rusza

    We wtorek koparka dokończyła kopanie. Od środy kopiemy jeszcze tunele, a raczej to będzie labirynt, bo ze szkodami górniczymi . Rano do pracy do godziny 14, a o 15 h już jesteśmy na budowie i tak do 20 h. Kopiemy z mężem sami. Już mam odciski na dłoniach , no ale coś za coś. Koparka mogła głębiej podkopać ale kierownik tak podpowiedział, że brak słów. A z nas takie budowlańce, dopiero się uczymy . Wydaje mi się, że jeszcze mam siły. Ugotowałam obiadek na ...
  3. Prace murarskie zako?czone

    Dziś zakończyli swoją pracę panowie murarze, ścianki działowe pięknie wykończone, a ścianka ceglana w pokoju Oliwii - sami zobaczcie - zapraszam do galerii
    Dachówka już jest, jutro lub w poniedziałek zacznie się ... zabawa z przekładaniem łat, które były ułożone pod blachę.
  4. Viktorianskie marzenie

    Pomieszamy troszke style w kuchniCiekawa jestem jak to wyjdzie
    Kran doszedl Jest piekny i masywny widac wysoka jakosc niemieckiego producentaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010021.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	51710

    Viktorianski kran kolo stalowej masowej kuchnihmmm coraz bardziej mi sie to podoba.Do tego ceramiczny zlewozmywak i metro kafelki i powialo stylem amarykanskim
    Zeby nie wyszlo za bialo wazny jest kolor.Na poczatku mialy to byc ciemno granatowe kafle na scianie na ...
  5. Etap przygotowań do budowy

    Nasz wymarzony dom to DOSKONAŁY 2 z pracowni Domy z Wizją!DUŻA PRZESTRZEŃ, PIĘKNE PRZESZKLENIA.
    Mamy działkę 40 arową na której na razie mój luby sadzi drzewka wzdłuż działki i... końca nie widać....
    Ja natomiast jestem na etapie wycen materiałów, okien, dachu ect.
    Ekipę budowlaną już mamy, zaczynamy prawdopodobnie pod koniec maja!!!!!
Strona 1 z 3