dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Darka i Agaty

    W dniu dzisiejszym inwestorka pojechała po dokumenty niezbędne do zgłoszenia rozpoczęcia budowy w Inspektoracie Nadzoru Budowlanego. Wieczorem spotkanie z kierownikiem budowy, a jutro zgłoszenie. :wink:
  2. Dziennik budowy Kai, Lili i Jarka - c117 codzienny

    Witajcie!

    Od pewnego czasu zbierałem się do założenia tego dziennika, ale najpierw nie bardzo było o czym pisać a później, jak zaczęła się praca to nie było czasu. Ale po kolei.
    Taka stuprocentowa decyzja budowy domu w docelowym miejscu (mieliśmy różne koncepcje na początku) zapadła ok października 2007, a więc stosunkowo niedawno. Postanowiliśmy zbudować dom i wprowadzić się do niego do końca 2008 roku. Tak więc budowa na pustej działce (w dodatku ...
  3. Dziennik agikz

  4. SADYBA asi i dominika :-)

    hehe widzę, że rustykalna was nie kręci :D

    specjalnie dla ZavE zdjęcia salonu i kuchni
    ale naprawdę wątpię, żeby dało Ci to realne spojrzenie na wielkość powierzchni
    robiłam co mogłam, ale jest tam za dużo "rzeczy"

    zaczynamy od kuchni

    i znowu kuchnia

    a tu "salon" ...
  5. Z8 z antresolą-w szkielecie

    Dzień należał do tych pracowitych. Efekt jest widoczny.Mogło być lepiej,bo towarzystwo gdyby się sprężyło to mogłoby dzisiaj jeszcze zalać tą posadzkę.No ale mamy co mamy: styropian rozłożony wszędzie oprócz sypialni i podłogówka rozłożona.Miało jej nie być aż w tylu miejscach ale tak było i im lepiej rozłożyć.Musiała przecież iść jakoś do kuchni,łazienki...Tym sposobem na siedemdziesięciu blisko metrach mamy ogrzewanie podłogowe.A niech tam!
    Jutro kopara ...
Strona 1 z 11