dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Rozważania pod psem – ponownie nie budowlany odcinek

    Tynkujemy się i podbitkujemy. Malowanie dech idzie pełną parą ,a i wpuszczanie kabli antenowych w styropian.
    No to właściwie przyszedł czas na psa. To znaczy decyzja jest , czas zabrać się za organizowanie szczeniaczka. Jeszcze przed budową wytypowaliśmy Goldena Rerivera i wszystko szło dobrze… kiedy pojechałam z Klonami do Krakowa. Akurat wyszły na nas psy z wystawy i zobaczyłam najpiękniejszego ...
  2. dziennik kasi i katarka

    8 maj 2005

    A oto i zdjęcia domniemanego cudu techniki:



    Przyczepka prezentuje się jeszcze bez tablicy rejestracyjnej, którą teraz już dumnie nosi. ;) Ładowność: 750kg, koszt - trochę poniżej 1000zł + wielle dni poświęconych ...
  3. Dziennik Sylwka i Kasi

    Niedziela - 8 maja 2005 r

    Wczoraj i dzisiaj poświęciłem trochę czasu na prace na budowie oraz kontrolę ostatnich poczynań naszej ekipy.

    Pierw moje prace.
    No cóż zbyt wiele na tym etapie to ja nie mogę jeszcze robić ale sukcesywnie rozwożę ziemię, której hałda uzbierała się podczas robienia wykopu pod fundament. Ziemia "żółta" - lepsza - poszła do zasypania fundamentu a wierzchnią warstę teraz powoli taczkami rozwożę na całej ...
  4. ...

  5. Nurniego dziennik

    Aha nienapisałem jeszcze, że panowie Darek (kominek) i Witek (wentylacja) wypracowali kształt dystrybutora do DGP. Dystrybutor będzie wychodził prze strop i tam będą roprowadzone 4 rury do pokoi i łazienki, a to wszystko w zabudowie KG. W dolnej cześci dystrybutor będzie miał jedno odejście na rurę idącą do pokoju gościnnego. Całość "załatwi" w firmie KOSS pan Witek i będzie gotowe na wtorek.

    ...cdn
Strona 1 z 2