dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Budowy Marty i Maćka - Skrzat C115

    nie pisałam jakiś czas ale dlatego że nic się nie działo. Umowy z wykonawcą nie podpisaliśmy wtedy kiedy pisałam tamtego posta gdyż wyszły pewne spawy co do których mieliśmy problemy z dogadaniem się. Ostatecznie doszliśmy do porozumienia i w dniu dzisiejszym UMOWA ZOSTAŁA PODPISANA :lol: . Bardzo się z tego powodu cieszę. W lipcu składamy wniosek o kredyt.
  2. Guliwer 2G

  3. "MARS" - Iwonki i Tomania... ogromna przygoda z bu

    Chcielibysmy podziekowac wszystkim za ogladanie naszgo dziennika, to juz 30.000 odwiedzin



    Dziekujemy

    iwonka i tomaniu
  4. Klinkierowy Bursztyn

    Nie tylko prace były prowadzone także kolejne uzgodnenia, niestey nie najmilsze rozmowy z firmą Urzędowski, okna stoją juz dawno montaż także niby uzgodniony , z ekipą miałem ustalić formę zamontowania taśmy uszczelniającej pomiędzy oknem a klinkierem, a tutaj kazuje sie że to niby nie miało być kliknkieru do montażu, że to ich pomysł z taśmą i mają już stawkę która należy dopłacić - chcą 15,- zł z materaiłem :evil: :evil: :evil: :evil: :o :o :o w tym około ...
  5. Klinkierowy Bursztyn

    IIIiiiiiiiiii...............kolejny tydzień minął,
    i jedne prace do przodu inne niestety opóźnienia, a więc,
    wylewki znowu przesunięte na kolejny poniedziałek, a miało być czwartek potem piątek pozostał znowu poniedziałek ale inny (niestety kolejny :-? :-? ).
    klinkier skończony, jeżeli tak to można nazwać pozostały do obrobienia parapety ale jak będą zamontowane okna, i wtedy będą uzupełnone niektóre wypełnienie fug, niestety jak się okazuje firma ...
Strona 3 z 7