dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    No dobra. Już nie jestem słomianym wdowcem :wink: Dziewczyny wylądowały w domu bardzo zmęczone i już dawno śpią, więc mam trochę czasu aby coś skrobnąć. No to skrobnę na temat kominka - bo to temat często poruszany przez rodzinę i znajomych, niepotrafiących zrozumieć, dlaczego wywalamy z domu tak cudowną rzecz i przez wielu pożądaną jak kominek...

    A więc parę myśli zebranych:

    - kominek to jest fajna rzecz w jakimś domku letniskowym. Jedzie ...
  2. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

  3. Marzenia-santa cruz

    chłopaki kręcą belki do fundamentu mają 6 z 8 idzie im całkiem sprawnie biorąc pod uwagę fakt , ze robią to we dwóch i po pracy
    Ponoć w piątek kopia, w sobotę powymierzali co i jak mają kopać.
  4. Dworek i ogród różany Moni

    Dzisiaj na działce mogłam być zaledwie godzinę, bo moja alergia mocno dawała o sobie znać :( Zaobserwowałam też podejrzane osobniki, które rozkopują torf w nowych dołkach z kwiatkami - bażanty :roll: Chyba się tam chłodzą, bo dołki mokre, więc dobrze chłodzą w brzuchy, tylko czemu kosztem odkrytych korzeni :evil:
    Guss an Aachen




    ...
  5. Dworek i ogród różany Moni

    Dzisiaj na działce mogłam być zaledwie godzinę, bo moja alergia mocno dawała o sobie znać :( Zaobserwowałam też podejrzane osobniki, które rozkopują torf w nowych dołkach z kwiatkami - bażanty :roll: Chyba się tam chłodzą, bo dołki mokre, więc dobrze chłodzą w brzuchy, tylko czemu kosztem odkrytych korzeni :evil:
    Guss an Aachen




    ...
Strona 1 z 12