dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. nasze miejsce na ziemi :)

    szkic ręczny parteru




    1 salon
    2 gabinet
    3 kuchnia
    4 przedpokój
    5 łazienka
    6 spiżarnia
    7 wiatrołap
    8 kotłownia
    9 garaż
    i jest jeszcze 10 pod schodami schowek
  2. Dziennik naLeśnika

    7.07.2008

    Dziś udałem się do Zakładu Gospodarki Wodnej w sprawie przyłącza wodociągowego. Pan z komunalki wszystko ładnie mi wytłumaczył, podał co mam kupić i w niedalekiej przyszłości ...podłączamy, jakie to proste ;)

    W miedzy czasie mam/ nie mam? mały problem :-? dokładnie na granicy albo nawet nico na mojej działce stoi hydrant!!, delikatnie właśnie zwróciłem uwagę w komunalce co z tym fantem zrobić, okazuje się że tak ma być!! hydrantu nie da się przesunąć ...
  3. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Sprawozdanie.

    Użyłam tego

    wymieszanego z wodą.
    Za każdym razem inne proporcje bo ja nie z tych co skrupulatnie wszystko odmierzają, ale z tych co robią "na oko".

    Na mokro wyglądało to tak:

    i tak:
    ...
  4. zaczynam pisanie

    zmiana - nie będzie elektryka, za to będziemy zabierać tę górę ziemi sprzed garażu. Zobaczymy co z tego będzie :roll:
    Jakoś nie mam dziś siły na nic
  5. Our House, czyli M31 Nasz Dom

    Ależ ten czas leci... Niby miesiąc to dużo ale przeleciało raz-dwa :o

    Szef ekipy obiecał przyjśc w czwartek, zaczną murowac ściany parteru. Z innych dobrych nowin to fakt, że facet od przyłącza energetycznego obiecał wykonac doprowadzenie prądu i główną skrzynkę jeszcze w tym miesiącu. Będziemy mieli swój prąd :D Tfu tfu, żeby nie zapeszyc, i trzymajta ludziska kciuki żeby wszystko poszło gładko.

    A poza tym zwózka materiału - tutaj muchas gracias dla kolegi slawkina ...
Strona 11 z 14