dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

    I oto zdjęcia z wczorajszej rannej akcji zalewania stropu:



    Natomiast dziś wieczorem już mogliśmy oglądać zarys pomieszczeń na piętrze:

    ...
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 08-07-2008 - 22:48 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Dzisiaj podpisaliśmy protokół odbioru sieci gazowniczej i podpisaliśmy umowę :D Na mije pytanie ,kiedy będzie gaz w domu pan odpowiedział-jeszcze kilka dni trzeba poczekać :wink: Tylko kilka dni?To nie byłoby tak źle :)
    Ale pożyjemy zobaczymy.
    Łazienka dalej się robi i może do końca tygodnia będzie gotowa :roll:
    Na piątek umówieni jesteśmy z ekipą ,która przewiezie nam większość rzeczy z zajmowanego mieszkania(mniejsze paczki wozimy sami).Tak więc,wygląda ...
  3. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Po dzisiejszej naradzie w geodezji sprawa wygląda tak: geodeta wytyczy dom jutro zgodnie z odległościami na mapach. Wykonawca jutro/pojutrze zacznie fundamenty (wykopy?).

    Ale na razie nie ma mowy o żadnym ogrodzeniu. Do tego potrzebne będzie nowe ustalenie granic (cała procedura w jednym z ostatnich muratorów opisana) w obecności sąsiadów itp. Oczywiście dla geodety dodatkowa kasa :roll:
    Najciekawsze jest to, że nie wiadomo kto źle wkopał te kamienie graniczne. ...
  4. budowe czas zaczac :))

    no pomalowalam dzisiaj reszte scian w pokoju z ta nieszczesna zlota sciana - ogolnie nie jestem zachwycona ale zaczynam sie przyzwyczajac - w czwartek maja montowac podloge - chcieli dwie ale drugi pokoj niepomalowany!! pzreloze na nastepny tydzien!!!!! mam ochote pomalowac jeszcze jedna sciane na ten ciemny fioletowy kolor ale znajac mojego malza nic z tego nie wyjdzie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
    ...
  5. dom na Zaciszu

    No to do dzieła-dziennik czas zacząć-lepiej późno niż...
    krótka historia na początek:
    pierwsze poważne plany i pomysły na swoje gniazdko zrodziły się w marcu 2007 roku:) pomysłów było dużo począwszy od mieszkania w bloku po kupno domu do remontu... mniej więcej w lipcu byliśmy już pewni,że chcemy sami zbudować DOM:) tylko problem gdzie...i tu też padały pomysły,że może u jednych rodziców albo u drugich w ogrodzie itd.szukaliśmy także działki na sprzedaż ...
Strona 2 z 14