dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasze hektary.

    Nasze szczęscie wyglądało tak:


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0688.jpg
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	65019Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0683.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	65017

    Ma całe 1015 m2 ale najwazniejsze, że zostało zaakceptowane przez najwyższą instancję

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0689.jpg
Wyświetleń:	221
Rozmiar:	101,5 KB
ID:	65018

    A dwie pozostałe instancje postanowiły na dobry początek wykonać próbny odwiert - bo w tv sporo teraz gadają o gazie łupkowym

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0704.jpg
Wyświetleń:	261
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	65020
    Nadmienię tylko, że przyczepkę kupilismy ...

    Updated 09-07-2011 at 12:20 by marmur7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Transakcja

    Zakup działki to trochę nerwowe zajęcie jest. Wtedy jednak jeszcze o tym nie wiedziałem. Oczywiście przed finalizacją spotkałem wszystkich znajomych niewidzianych od 20 lat, i którzy życzliwie poinformowali jak to kiedyś zostali oszukani w transakcjach nieruchomościowych. W ciągu tygodnia stałem się więc internetowym ekspertem i pośrednikiem nieruchomości w jednym. Działkę kupowaliśmy bezpośrednio u własciciela, dlatego starałem się wiedzieć o niej ( i o nim) wszystko. A ...

    Updated 11-07-2011 at 01:08 by marmur7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. model

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	36,8 KB
ID:	65010
    Tak ma wyglądać Topaz po poprawkach

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	42,7 KB
ID:	65009

    Updated 08-07-2011 at 21:30 by Dana75

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Na początku było słowo...

    Właściwie nie słowo, raczej gadanie - jakby było fajnie mieć domek. Czyli standardzik wśród ludzi młodych duchem i prawie młodych ciałem Niestandardowe było to, że hacjenda miała być z drewna - taka westernowo-góralska. No a jak już przegadaliśmy parę dzionków i parę nocek , a na dodatek spadło na nas trochę kasy to tak jakoś coraz dalej zaczęliśmy się wypuszczać na rowerkach, niby to dla łyknięcia powietrza, ale tak naprawdę, żeby przyfilować kawałek fajnego ...

    Updated 11-07-2011 at 01:04 by marmur7

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Geodeta zrobi? swoje

    Dziś przyjechał Pan Geodeta z Panią Geodetką. Akurat rano nie padało, tylko było okropnie duszno i gorąco. Na szczęście granica naszej posiadłości była wznawiana niedawno, więc problemów z wytyczeniem nie było. Cuda, cuda... Kiedyś latało się z węgielnicą a dziś..... Mam nadzieję, że będzie dobrze. Wyznaczył też na sośnie docelowy poziom terenu. Jakoś zaczynam to sobie wyobrażać.
    PO południu zaczęło grzmieć i lać a że takie prognozy na cały weekend, to ...
Strona 1 z 4