dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    SZUKAMY ŚW. GRAALA - FOTOSTORY

    1. Idylla poranna (muzyka Griega - Peer Gynt w tle)



    2. Nadciąga monstrum (muzyka Williamsa z filmu Szczęki...)



    3. Monstrum wgryza się w Matkę Ziemię (muzyka z limu Psycho lub 5 symfonia Beethovena)

    ...
  2. Dziennik Domu w Winorośli 3

    Długa przerwa w pisaniu Dziennika, bo i długa przerwa na budowie.
    Na szczęście prace budowlane ruszyły naprzód.
    Zanim do tego dojdę skreślę kilka słów, co się działo wcześniej. Kredyt został nam przydzielony, ale przez Polbank. GE i Millenium zaczęły piętrzyć problemy i żądać coraz to nowych dokumentów, więc im podziękowaliśmy.
    Od tego czasu można zupełnie inaczej rozmawiać :)
    Poza tym ceny materiałów troszkę spadły, więc nie zostaliśmy ...
  3. Atka i Jardo budują Rododendrony

    witam wszystkich cieplutko 8) 8) 8)
    u nas dzieje się dużo ale jakoś pomału jak dla mnie. Ocieplamy poddasze, a od jutra wchodzi instalator :lol:
    potem już tylko posadzki i koniec dużych "mokrych"robót niestety kasy z kredytu też :evil:
    postaram się wkleić kilka fotek....





    ...
  4. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    No a teraz historia pt. "Indiana Jones i budowa Depiego"

    W poprzednim odcinku Depi dostaje szoku i spazmów, ale dostaje tez warunki ochrony konserwatorskiej swej posiadłości oraz zielone światło dla zrobienia czegoś, co się nazywa "badania sondażowe vel. wyprzedzające" (kolejny wniosek, tym razem obarczony opłata w wysokości 82 złotych dinarów).

    Oczywiście można sobie wyobraźić z łatwościa stan jego ducha. Nie dość, że musi ...
  5. Harce na górce, czyli jak Ofca ze Smokiem chatkę budowali

    pipipipipipipi doniesienia z frontu - najnowsze wiadomości! pipipipipipipipip

    Odwlekać tego już dłużej nie mogę, opowiem Wam moją ze smokiem przygodę

    Żarty na bok, moi mili. To, co trzeba przejść, aby na SWOIM kawałku ziemi, za SWOJE pieniądze, postawić SWÓJ domek, w którym SAMEMU będzie się mieszkać, jest absolutnie niewiarygodny. Najgorsze jest to, że człowiek jest całkowicie bezsilny (weź się odwołaj od jakiejś decyzji - może zbudujesz ...
Strona 1 z 9