dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Etap II c.d.

    Witam, oj dawno nie pisałam.Jakoś się nie składało.
    Dziś mamy 8.08 2011. Skończyłam ostatni wpis na kupnie materiału na wyciąganie bentonitami murów fundamentowych.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04848.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	102,1 KB
ID:	69177Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04858.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	69178Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04852.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	69179Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04853.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	69180
    Pogoda dopisała i budowa murow trwała 3 dni.
    potem ekipa budowlana zabrała się za szałunki stropu nad piwnicą (kotłownia), schodami do piwnicy i zbrojeniem.Prace trwały 2 dni. ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04768.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	69176  
  2. Dżin 2g cd.

    Bardzo dawno nie pisałam, ale duzo sie działo (urodzil mi sie syn) i nie mialam glowy do pisania. Zresztą nie jestem dobra w pisaniu dziennika.
    Ważne jest, ze mamy ściany, schody i wylany strop naszego Dzina. We wrześniu reszta (w tym roku stan surowy zamknięty). Mamy pewien problem. Zastanawiamy sie, czy nie zrezygnować z e spiżarni ( bardzo chce mieć stół w kuchni). Moj mąż zdecydowałsie jednak na piwnicę i (będzie kopał pod tarasem). To tyle, pozdrawiam każdego, kto to będzie czytał
  3. Działka

    Załatwiłem formalności związane z działką i już jestem właścicielem 840 m2 21x40.

    Teraz muszę poszukać jakiegoś dobrego niedrogiego projektanta który naniesie na papier moją wizję własnego domu.
  4. Wylewki

    Wylewki schną od 29-go lipca
    Koszt:
    2600 PLN (robocizna), ok. 1200 PLN (cement, płyn, taśma dylatacyjna), 600 PLN (żwir).
    Po podłodze mamy 246 m2.
    Teraz myślimy o podbitce, ociepleniu poddasza, płytkach, schodach, parapetach itd.
    Chcemy wynająć jedną firmę, która zrobi nam wszystko do końca. Jeszcze tylko hydraulicy zainstalują piec i założą kaloryfery, ale to po założeniu płytek.
    Zaczynam rozważać, żeby poczekać z kominkiem, zawsze ...
  5. wanienka

    malusia, śliczna wanienka z EXCELLENTA
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	30072011719.jpg
Wyświetleń:	235
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	69085  
Strona 1 z 5