dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    W tym tygodniu za duzo sie nie dzialo na budowie :( .
    Czekamy za plytkarzem, ktory ma dotrzec do nas w pazdzierniku, czekamy za bramami i za murarzami, ktorzy maja byc niby jeszcze w tym miesiacu (oby).
    W domu do pomalowania farba podkladowa zostal salon i kuchnia, reszta jest juz gotowa. Gospodarczy tez juz jest przygotowany pod malowania. Nie wiem czy pisalam ale czeka nas jeszcze tynkowanie wewnatrz garazu przy domu, ktory jest jeszcze nie otynkowany :o i mamy tam jeden wielki ...
  2. Dom w Piwoniach - domek Misiów :)

    i brawa dla bardziej spostrzegawczych :D :D :D okna "narożnikowe" w salonie i jadalni wreszcie mają swój finalny wymiar ;)





    A takie zachody słońca już ( mam nadzieję !!! :roll: ) za niecały rok, będą dla nas codziennością :D

    ...
  3. Dom w Piwoniach - domek Misiów :)

    Po klejnych dniach pracy zmieniło się ( jak na mój gust ) nie zbyt wiele ... ale podobno tak to trwa ... :-? Pracy dużo a efekty nie wielkie 8)
    Wszystkie nadproża na swoim miejscu a dodatkowa praca jaka im się trafiła to wylanie nadproża ( zamiast gotowych) nad dwoma oknami balkonowymi ... nasz kierownik budowy tak zdecydował :o Swoją drogą to chyba dobrze o nim świadczy, że jednak po coś tam od czasu do czasu się pojawia i podejmuje jakieś decyzje 8)
    ...
  4. dziennik

    Po woli dziura nad salonem zabudowuje się, jeszcze troszeczkę, a zniknie całkiem :wink:


    Natomiast droga na poddasze wiedzie teraz tędy:


    I jeszcze jedna ważna sprawa, dziś po raz pierwszy zapłonęło nasze domowe ognisko :D
    ...
  5. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Wczesnym popołudniem pojechaliśmy na działkę :D :D
    Chciałam zrobić zdjęcia nienaruszonej jeszcze działeczki.

    Działka dzisiaj tj. 8.09.2007 godz. 16.15 :D


    Zdjęcie opisanej już wcześniej skrzyneczki prądowej oraz wjazd, który za kilka dni powinien wyglądać
    (mam nadzieję) zupełnie inaczej :wink:
    ...
Strona 1 z 7