dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek na miarę - Z24 lub Z84

    2008-08-20
    Rozpoczęcie robót. Niwelacja terenu. Zdjęcie humusu (koparka). Wykonanie zbrojenia ław.

    2008-08-21
    Kopanie pod ławy.


    2008-08-23
    Zalanie ław betonem

    2008.08.26-29
    Szalunki na ściany fundamentowe (Z24)

    2008-08-29
    Zalanie ścian fundamentowych (Z24) betonem.
    Po wyrównaniu ziemi tak to wygląda
    ...
  2. Dziennik budowy |Dom wTymianku 2| - okolice Goleniowa

    Witam,

    jako początkujący inwestor, korzystając z przepastnych archiwów tego Forum, zakładam Dziennik Budowy dla mojego "tymianka".

    8 września
    dzisiaj zawitał do nas kurier z projektem budowlanym. Co za chwila. Jeszcze tylko 2.200 PLN i już go mamy w rękach.

    Jest dobrze - projekt b. ładnie przygotowany, jest wszystko jak należy, nawet tablicę budowlaną mam.
    Teraz, czekając na pozwolenie na budowę, oddajemy się ...
  3. Dziennik Kasi i Zubra

  4. Nasza sielanka

    Kolejny maleń ki kroczek zrobiony. Dzieś przyszło pozwolenie na ścięcie trzch drzewo - krzaków i tym samym będziemy mogli zrobic mostek przez rów melioracyjny do działki. Teraz mąż siedzi i myśli ile nawieść ziemi i gruzu , żeby podnieść domek , bo wody podziemne są płytko. Tak sobię myślę , że trzeba będzie jechać i zrobić jakieś foto tego kawałka ziemi na pamiątkę i żeby mój dziennik zrobil się choć odrobinkę ciekawszy :lol:
    Wczoraj też zrobiliśmy wstępny ...
  5. Nasza sielanka

    Kolejny maleń ki kroczek zrobiony. Dzieś przyszło pozwolenie na ścięcie trzch drzewo - krzaków i tym samym będziemy mogli zrobic mostek przez rów melioracyjny do działki. Teraz mąż siedzi i myśli ile nawieść ziemi i gruzu , żeby podnieść domek , bo wody podziemne są płytko. Tak sobię myślę , że trzeba będzie jechać i zrobić jakieś foto tego kawałka ziemi na pamiątkę i żeby mój dziennik zrobil się choć odrobinkę ciekawszy :lol:
    Wczoraj też zrobiliśmy wstępny ...
Strona 1 z 15