dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasz Alabaster

    czas na aranżacje
    rzut kuchni po zmianach wygląda tak

    Kuchnia w stylu/kolorze

  2. Buńki4 i Tokio II

    Wtorek po Świętach Wielkanocnych - leje. Na stropie pojawił się tylko wyciąg więc z murowania lipa :( Ale mamy przynajmniej jeszcze jeden dzień spokoju.
    Na szczęście od środy była znośna pogoda więc zaczęło się wznoszenie ścianek kolankowych.

    Niestety panowie nagle obudzili się, że braknie im kleju do pustaków!!! Na szczęście udało się go znaleźć - jednak 30 worków to za mało!

    Stan na 2010.04.10 (po drugim dniu pracy na piętrze): ...
  3. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    Szalony ten czas. Gna, gna do przodu bez opamiętania. Czytam powyższy post i widzę, że narzekałem na półroczną przerwę w pisaniu. Tym razem minęło... 14 miesięcy! Długo.

    Dom już nam się oswoił, ogorzał. Jest w pełni wykończony i umeblowany (jak na nasze obecne potrzeby). Powoli zaczynają tworzyć się charakterystyczne klimaty - trochę skrzypnie któryś schodek, albo rozeschnie się parkiet. Normalne ślady życia.

    A życie płynie rodzinnie. Minęło ...
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Brawo Kaluniu !!!! Widzę, że powoli oswajasz sie z nowym forum - znalazłaś mordki !!!!!
    No i dziekuję za Gratulacje !!!!!!!!!
  5. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 08-04-2010 - 22:05 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    No złą jestem dzisiaj normalnie:mad:
    Robota ani nie ruszyła:bash:. Dekarze przyjdą dopiero 28-04, murarz od ogrodzenia też leci w kulki:evil:, -pewnie z niechęcia zajmują się taką drobnicą..Do tego nie zakupiliśmy przęseł które nam się podobały bo...Do kompletu nie robią bram przesuwnych..I kicha....
    Tak więc nie mogę nic ruszyć z porządkowaniem terenu pod ogród...
    Co do ogrodzenia to kiedyś na targach budowlanych widzieliśmy ładne ogrodzenia drewniane,może ...
Strona 1 z 17