dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Gerionowy

    No i dobrze. Kociołek i grzejniki zafakturowane, do tego osprzęt do podłogówki, pompka cyrkulacyjna, termostaty i inne klunkry. Więc byle do wiosny.
    Trochę mam zakwasów po łikendzie, ale udało mi się "zafoliować" połowę okien w domu i zauważalnie zredykował się wydmuch. Brak przeciągów to podstawa ;-) A żółta folia w oknach (najtańsza z Leroya) dość wesoło wygląda. Ramki porobiłem z łat których mi parę sztuk zostało (nieco namokły, więc taka ramka ...
  2. Wariacje na temat KOLIBY - czyli rzecz o Cichych budowaniu

    Żeby nam się w oczach nie mieniło od tych zdjęć i obrazków, dla urozmaicenia kilka słów wtrącam.
    Ustaliliśmy już wspólnie z Małżonką, że pasowałoby nasz projekt przerobić i dostosować do naszych skromnych potrzeb. Jak napisałem wcześniej, układ pomieszczeń generalnie nam odpowiada :) Elewacje troszkę poprawimy, obrys budynku powiększymy o jakieś 0,5 metra (tak, coby nie naruszyć kąta nachylenia dachu) i tyle. Tak nam się tylko zdawało, czas zweryfikował nasze ...
  3. Dziennik Whisperów

    9 stycznia 2006

    Choć brak drzwi wewnętrzynych
    Listew, lamp, lusterek
    W Whisperówce radość
    Bo jest już interek
  4. Dziennik Mikruska- Dom w Piwoniach - zaczynamy :)

    Dzisiaj mam dzień telefonów...
    Umówiłem się na 16:30 z potencjalnym kierownikiem budowy (tego za 4900 chyba sobie daruję...). Na środę jestem umówiony z hurtownią (mają mi przygotować wycenę). Zacząłem szukać ekipy od dachu- zadzwoniłem do poleconej przez znajomego, ale mają wolne terminy dopiero po wakacjach :( Ostatecznie skończy się na ekipie polecanej przez murarza (facet wygląda na rozsądnego, więc powinno być ok :))
    W międzyczasie kończę kompletowanie ...
  5. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    Ogladam ten mój projekt po raz setny (te karteluszki wyglądają juz jak kotu z gardła wyciągnięte :P )...no i niezły jest...nieskromnie powiem.
    Mam wrażenie że z domami jak z dziećmi - każdy uważa, że jego jest najpiękniejszy :lol:

    Doszłam do wniosku, że czas budowy będzie ciężki...no...bo...ja już tam mieszkam!! "Widzę" te wnętrza (chyba jak Szekspir "oczyma duszy mojej" :lol: ). No i nie wiem jak wytrzymam tyle czasu!!
    Moja ...
Strona 3 z 4