dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Natalkowy pamiętnik :)

    hmm, kwestia przeczepki znów stanęła pod znakiem zapytania - w sumie nie chodzi o parę stówek tylko o parę tysięcy - może bezsensu jednak. Hmm, chyba zaszantażuję potencjalnego dostawcę, żeby mi znalazł aką za 2 tys. inaczej niech sobie innego tłumacza szuka!!! A co!!! Oczywiście żartuję, ale w sumie to trochę się napaliłam na tę przyczepkę... ach kobiety tak mają.. już widze oczami wyobraźni te grile przy przyczepce na budowie i kawkę i ciasto domowe dla ekipy. Ach... ...
  2. Dziennik wykończeń...

    W oczekiwaniu na umywalkę
    10 stycznia 2007


    Dziś wybraliśmy się do miasta, bo mieliśmy parę spraw do załatwienia. Zupełnie przy okazji i dość niespodziewanie wstąpiliśmy do naszej ulubionej hurtowni i zamówiliśmy tą umywalkę w której się zakochałam. Mam nadzieję, że miłość do niej mi nie przejdzie jak ją zobaczę na żywo. W każdym razie pani obiecała, że umywalka będzie najpóźniej w przyszłym tygodniu. Nie mogę się już doczekać.
    ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ODRABIAM ZALEGŁOŚCI
    Sobota - drugi dzień montażu pompy.
    Jako się rzekło w piątek wieczorem Andrzej wrócił z budowy około godz. 21.00 (czyli nadzwyczaj wcześnie), bo panowie wyraźnie przygotowywali się do spoczynku. Stwierdzili, że wszystko gotowe.
    Jednak, gdy dotarłam z przychówkiem do domku w późny sobotni ranek, zakupiwszy po drodze nakrętki w znajomym już sklepiku z żelastwem (pani bez pytania mnie o personalia drukuje mi faktury), zobaczyłam, że praca ...
  4. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    No i mamy strop. Mowę mi odebrało, bo kto to słyszał, żeby w styczniu beton lać? U nas pełen sukces. Nie chcę się za nadto chwalić, ale ponoć - jak mi donoszą szpiedzy, bo sam na budowie od soboty nie byłem - ekipa już ciągnie w górę ściany piętra. Ładne rzeczy...

    Garstka zdjęć z soboty. Widać na nich ułożone ładnie zbrojenie stropu, pompę i trochę betonu już na stropie. W najbliższą sobotę lub niedzielę kolejna wizyta i może kilka następnych zdjęć.

    ...
  5. Wymarzony domek?!

    Krótka historia walki z telekomunikacją - ważne - jest to historia z hepiiii endem!

    Szczęśliwi bardzo, że mieszkamy we własnym domu bez wielu potrzebnych rzeczy co prawda, biorąc pod uwagę, że na granicy działki z sąsiadem mamy słupek telekomunikacyjny pewni byliśmy, iż załatwienie internetu będzie formalnością.
    W czerwcu pojechaliśmy dowiedzieć się konkretów i oczywiście złożyć stosowny wniosek na telefon również. Miła Pani wstępnie wniosek przyjęła, ...
Strona 1 z 6