dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Julitka II - wg. slawkina

    Zapomniałem napisac że na działeczce pojawiły się nowe kupy ziemi do wyrównania terenu - konkretnie 5, czyli mam już 8

    8 swoich (czyli zapłaconych) i niestety 1 kupę gruzu, a właściwie głazów którą zwalił mi jakiś burak pier.....
  2. Julitka II - wg. slawkina

    Coś się dzieje...

    Nie wiem czy pisałem wam, że dostałem namiar na pewnego górala z Kasinki Małej, który ostro buduje w Dąbrowie Górniczej. Ma mi odpowiedzie czy podejmie się budowy u mnie... w poniedziałek.
    Mam nadzieję, że weźmie tę robotę, bo męczy mnie już to ciągłe umawianie się z niekompetentnymi cegłokładami, bo murarzami to nie można ich nazwac.

    Zastanawiam się tylko czy cena jaką mi krzyknął to dużo czy mało jak na nasze ...
  3. Dom z widokiem?

    Myślalam kiedyś, ze wcale nieglupia jestem, ale ostatnio zaczynam mieć poważne wątpliwości. Od kiedy reaktywowałam się w roli kierowcy zdarzają mi się różne dziwne sytuacje. Dzisiaj z samego rana (a właściwie jeszcze w nocy, bo ok. 7 ciemno jeszcze było) zdarzyła się pod naszym domem stłuczka. Na szczęście tym razem bez mojego udziału :wink: . Kiedy pakowałam dzieci do samochodu, żeby wywieźć je do przedszkola i mieć w końcu kilka godzin świętego spokoju, podjechała ...
  4. SIELANKA Dag&Mar - nowy

    Cytat Napisał mixon
    Miło nam poznać sasiadów z Osiedla Gronowego. Wprawdzie 12,81m wspólnej granicy to nie dużo (nasza działeczka ma nr 245) ale jak by nie było to będziemy się często widywać przez najbliższe lata... My też zaczynamy na wiosnę, jesteśmy na etapie podpisywania umowy z wykonawcą stanu surowego no i poszukiwania materiałów.
    To kiedy otwieramy sezon grillowy? :D

    Pozdrawiamy
    Bożena i Michał

    A to niespodzianka!
    Witamy sąsiadów :) Może w ramach ...
  5. Słoneczko z podwojnym garażem Michał, Aneta i Mikołaj

    Dzieki za wsparcie sylvia1 mama nadzieje ze czesto bedziesz mnie wspierac bo nie ukrywam twoj dziennik przejzalem bardzo dokladnie i wiele tez mi pomógł

    To co chcemy wykonac dodatkowo w naszym domku to:
    1) podniesie ścianki kolankowej do 120cm prosze o komentarze czy to dobrze czy nie za duzo)
    2) dobudowa wiatrołapu z przodu budynku przez co zmieni sie według nas niezbyt aktrakcyjny daszek
    3) likwidacja daszku nad tarasem - taras bedzie niezadaszony takiego ...
Strona 1 z 8