dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rodzina na swoim

    Od dawna chciałam to zrobic to znaczy pisac dziennik,ale chyba trochę za późno się zmobilizowałam.Mieszkamy w naszym domku od 9 kwietnia 2009.To wielka data,spełnienie marzeń naszej czwórki,bo wszyscy nie moglismy się doczekac tej chwili.Wielu rzeczy nadal brakuje i jeszcze nie wszystko skończone ale to nic.Ale zacznijmy od początku.Kiedys dawno temu wpadlismy na genialny pomysł że wybudujemy domek,w którym będzie kominek,drewniane schody i ...pies.Obejrzelismy chyba 1000 projektów i ...
  2. dom pod mahoniowcem ciąg dalszy

    Po wykopie wszystko ruszylo...
    :D


    lawy

    zbrojenie

    zalewanie law

    zalewanie law, w lawach utopilismy liscik z informacja kto ten dom buduje... :)
    ...
  3. Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi

    Gdy dzisiaj pojechaliśmy na działkę, miałam założone buty górskie ( kończą się ponad kostką) i za nim doszłam do domku od drogi głównej, to miałam pełno śniegu w butach.:evil:
    Ale gdy wracaliśmy założyłam gumowce i śnieg nie miał szans wlecieć do butów :) :)
    Michał grunt do wylewek przewoził z samochodu do domku na .... saneczkach :)

    Dzisiaj zgruntowaliśmy większą część domku. ...
  4. dom pod mahoniowcem ciąg dalszy

    Dzialka zakupiona, projekt na budowę domu kupiony, pozwolenie na budowę jest, umowa z wykonawcą wytargowana podpisana... ruszamy...
    Okazuje sie jednak że nasz dom bedzie poniżej drogi a co za tym idzie poniżej kanalizy która jest na niej zaprojektowana... kurcze i co teraz. Narada co robić? Czy nasypać ziemi i ją zagęszczać? nigdy nie wiadomo jak będzie się w czasie deszczów zachowywać - tym bardziej że jesteśmy na górce... Stawiać dom na balach?? spory koszt, już bardziej ...
  5. Dziennik Mazo. Miała być Jaskółka, a będzie pr. indywidualny

    Kuchnia:
    - biały abstrakt z Ikei, do tego drewniany blat, chyba dębowy, chociaż widziałam na zdjęciach zaolejowany i wydawał mi się zbyt ciemny. (Niezbyt oryginalnie, ale nie wyobrażam sobie kuchni innej niż biała, mam nadzieję, że dodatki uczynią ją mniej sztampową)
    - stół: docksta z I.
    ,
    - jesli uda mi się kupić, to bardzo chętnie oryginalne krzesła ...
Strona 1 z 16