dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

  2. Pod lasem

    Dzisiaj byłem w starostwie dowiedzieć się, co jest potrzebne do zgłoszenia zakończenia budowy. W projekcie mamy dwie zmiany - pierwsza, to okna połaciowe, które dodaliśmy. Druga, to powiększenie tarasu, o którym zapomniałem. Okna kieronik budowy wyrysował i opisał a tarasu nie.
    Nie zdawałem sobie sprawy, ze bez zezwolenia nie mozna. Postraszyli mnie trochę karą (podobno w tym roku jeszcze uznaniowo a w przyszłym już kara obligatoryjna), później powiedzieli, żeby to zinwentaryzować ...
  3. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    ...nareszcie udało się uruchomić instalację c.o. Okazało się, że "gazownik sałepa" nie założył dziennika budowy mimo, iż w pozwoleniu było czarno na białym! Teraz musiał wszystko odkręcać i dwa tygodnie "w plecy"...
    Najważniejsze, że wszystko działa i grzeje. Miałem wątpliwości, bo w końcu sam robiłem instalację i to pierwszy raz w życiu.
    C.D.N.
  4. opowieści magmi

    Przedwczoraj wybraliśmy się z mężem i dziećmi na rytualny zakup kaloszy. Teraz czuję się już inwestorem pełną gebą.
    Po czym mój małżonek swoim zwyczajem wybył na trzy dni. Są duże szanse, że po powrocie zastanie gotowe ławy fundamentowe, bo muszę przyznać naszej ekipie, że jak już wzięli się do roboty, to idzie im to bardzo sprawnie.
    Wczoraj zreanimowana koparka wykopała rowy. Przyjechałam na oględziny i serce we mnie urosło. Dlaczego? Otóż wczesną ...
  5. Dziennik Zielonej

    Kilka nowych zdjęć w moim albumie (adres w stopce). Wprawdzie pogoda była pod psem, ale na sekundę wyszło słońce, bym mogła zrobić zdjęcia jeszcze świeżego tynku. :wink: