dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Miła chwila - M11 L

    No i jak zwykle ze zdjęciami się nie wyrobiłem :) Praca z rana... praca do wieczora :) i nie ma kiedy zdjęć zrobić. Może jutro :) A właściwie to już dziś wrzucę.

    Tymczasem zamówiłem drzwi wyjściowe z kotłowni. Metalowe, okleina w kolorze okien czyli złoty dąb. Same drzwi ok 1200zł + klamka z zamkiem 150zł. Wstawienie 220zł. Całość z VAT'em równe 1700zł.
  2. Nasza jaskółka-nasze gniazdko

    Decyzja z czego budować też nie przyszła nam lekko.Tyle sprzecznych opnii,informacji, rad bardziej lub mniej doświadczonych" budowlańców" i jak tu nie oszaleć,ale nie ma co się rozpisywać postawiliśmy na tradycję-ceramika.Udało nam się po dobrej cenie zakupić poroton szlifowany,czyli taki który jest specjalnie przygotowany pod klejenie ( a klej wliczony jest w cenę cegły),by lączenia były jak najmniejsze a na tym nam także zależało,choć jak wiemy styropian z naszego ...
  3. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    9 października
    MAM płytki do łazienki na dole :D;


    .
    liryka cersanitu. Amen :D.


    [17.10.; znowu zmiana koncepcji; zaczyna mnie to już nawet bawić :roll:; wracam do pierwotnych wyborów do dolnej łazienki: travena/mogano/foresta z paradyża; następnym razem w kwestii płytek się wypowiem dopiero wtedy, kiedy zawisną w naszej ...
  4. M20 - niedzienny dziennik:)

    Długo musiałam wiercić mężowi dziurę w brzuchu, żeby zgodził się na dach, jaki sobie wymyśliłam:). To zdjęcie domu z dachówką Domino - taką będziemy mieli u siebie. Już zaliczka na materiały wpłacona i o miejskie auto w kieszeni lżej...

  5. Nasza jaskółka-nasze gniazdko

    ... taką piękną trawkę mieliśmy...




    ...i proszę co nam wyrosło...

Strona 1 z 17