dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Komentarze.

    Nie bedzie osobnych komentarzy, wiec wszsytkich chetnych do pogaduszek zapraszm tutaj.
  2. Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata

    - 09-11-2011 - 21:11 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    9 listopada 2011
    Dzisiaj pojawiły się 4 kąty:
    pierwszy

    drugi


    trzeci

    ...
  3. Woda

    Mięliśmy plany z sąsiadami odnośnie wykonania sieci wodociągowej. Sąsiadka już od lata mówiła, żeby szykować pieniądze. Ok, jeśli robimy, to nie ma sprawy. Chociaż jeszcze nam się nie spieszy ale skoro już mieszkają i ciągną sobie od sąsiadów, no to trzeba. Jesteśmy razem 3 rodziny. Mapka do celów projektowych zrobiona, każdy po 200 zł. Projektant jest za 1500 zł i zbieramy dokumenty. Projekt gotowy, tylko zanieść do starostwa. Musimy także iść do notariusza spisać ...
  4. zamotka - c.d.

    decyzja dot. warunków zabudowy od dawna prawomocna a my dalej w lesie. Powoli zaczyna mnie nosić, natomiast nasz projektant ma czas "skoro czekaliście tyle to tydzień was nie zbawi", no jasne, nie zbawi, ale jeśli wszystko z naszym projektem będzie się tak ślimarczyło jak do tej pory to z budową nie zaczniemy w tej dekadzie. Mój drogi mąż przychyla się coraz bardziej ku zmianie projektanta, mnie ta wizja niespecjalnie się podoba ale jak tak dalej będzie nas zwodził obecny ...
  5. Lapisowo - nasze zapiski z budowy...

    wrzucam kolejne fotki z postępu robót nad elewacją Lapisa:









Strona 1 z 2