dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Willie i jego Dom

    Kominiarek Jeden

    Nie było o Kominie naszym Największym??!! :o

    Sprawdzałem cofając.
    Nie było. 8)

    A powinno.
    Bo było to tak. :roll:

    Projekt nam się Strasznie spodobał Nie Od Razu. Na początku w ogóle wlekł się w Peletonie. W Ucieczce to było z Pięć Lepszych. Nie wiadomo czemu, ale Tak Było. :roll:
    Aż się Zdarzyło że spojrzeliśmy z PP Na Raz i Stało się. Sewerynka wskoczyła na Pudło i to od ...
  2. DamianR i KasiaR - dziennik Budowy

    Wstęp do murarki i sama ... mordęga ...

    Pana Roberta wybraliśmy z tysiąca ekip 8) - no może nie tysiąca ale ze 300 to napewno ich było ... - najbardziej mi sie podobała taka jedna co po dostaniu projektu do ręki zadzwonili po tygodniu oświadczając że fundamenty wykopią za 17 tysięcy i czy mają liczyć dalej :o :o :o :lol: - ja uznałem to za żart ale oni mówili poważnie - chciałbym zobaczyć te złote łopaty którymi by kopali te fundamenty :lol: :o :lol:

    wracając ...
  3. Mazurska chałupa komtura

    Niedzielę miałem na zastanawianie się co robić dalej. Przymknąć oko na zachowanie pana Henia czy zmienić ekipę. Ale na co?
    Stan chałupy w tym momencie gwarantował, że każdy może do chałupy wejść bez większego wysiłku, a byle deszcz dokona spustoszeń o jakich mi się nie śniło. Został mi ostatni tydzień urlopu. W normalnych warunkach, przy sprawnej ekipie praca była do wykonania. Postanowiłem, że w poniedziałek pojadę jednak po pana Henia. Nic lepszego nie przychodziło ...
  4. dziennik Żaby

    Coś dla wzrokowców... :roll:

    Oto szafki prądowe....



    A tak wygląda teraz Zosia od frontu



    A tu widok z najwyższego drzewa w okolicy :lol: ( czyt. z okna kamienicy).Widać, że dekarze nie zdążą do jutra ....Po prawej uszkodzone porothermy, obfotografowane przez pana Wienerbergera.
    Dachówka w rzeczywistości ...
  5. dziennik Żaby

    O rany! Co ja wczoraj powypisywałam!!! :o :o :o

    Nie napisałam Wam, że wczoraj zamontowali skrzynkę elektryczną i zawiesili kable na słupach!!!!
    NARESZCIE BĘDZIE PRĄD!!!!! :D
    Przyjechało sześciu chłopa. Bardzo mili i rozmowni...... :D Nawet chcieli dać mi klucze do skrzynki na ładne oczy, chociaż przecież nie wiedzieli, kim naprawdę jestem. Później jeden z nich z przepraszającą miną poprosił mnie o podpisanie, tłumacząc się, ze takie procedury...... ...
Strona 1 z 3