dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nurniego dziennik

    09.11.2004
    Właśnie się dowiedziałem, że okien w tym tygodniu nie będzie.
    :evil: @#$%^&* :evil: @#$%^& :evil:
    Dopiero w przyszłym będą zakładać razem z bramą, bo brama już czeka.
    No normalnie k :wink: :wink: :wink: ca mnie bierze. Wiedział kierownik o tych oknach od maja :o
    Normalnie powinno się go powiesić za jaja na nadprożu okna w salonie.
    Najgorsze jest to, że znowu muszę przełożyć wszystkich, którzy czekają właśnie ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Zmniejszanie zdjęć

    Dzięki naszemu drogiemu Zbych-owi i jego wytrwalości i cierpliwości , naumiałam się zmniejszać zdjęcia .
    Prezentuję Wam moją Dorę , która będzie towarzyszyć mi również od dzisiaj w dzienniku , jako że jesteśmy ze sobą 24 godz. na dobę ....
    Jest 2 - letnią labradorką , zupełnie pozbawiona agresji , uwielbiają ja nasi znajomi i ich dzieci . Dorotka ( zdrobniale) codziennie jest ze mna w pracy , uwielbia plywać i biegać , nie ...
  3. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Cholerka... właśnie wczoraj sobie pomyślałam, że wszystko tak dobrze idzie, że mój dziennik zaczyna się robić nudny :wink: No i w złą chwilę to pomyślałam :evil:

    Siedzę sobie dzisiaj spokojnie na służbowym spotkaniu w Wejherowie, czyli jakieś 60 kilometrów od naszej budowy, jako że kulturalna jestem, to dźwięk w komórce wyłączony, ale od czasu do czasu zerkam, czy ktoś się nie dobijał... dobijał się, a jakże, kominkarz... wymknęłam się więc, żeby ...
  4. Dziennik Ew-ka

    Prosta ściana

    W pokoju Dawida wycięli 3 krokwie ( niepotrzebne w konstrukcji) i tym sposobem będą w pokoju 3 proste ściany :lol: Dzisiaj od rana Heniek muruje ściankę oddzielającą pokój Dawida od pomieszczenia nad garażem. Tynkarze nadal walczą .... a okna ? No cóż .....życie .... zginął ojciec pana z ekipy wstawiającej okna i dopiero w piątek zameldują sie u nas :cry:

  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Idzie jesień nie ma na to rady... 8) Dzieci przynoszą coraz ciekawsze szczepy infekcyjne ze szkół i przedszkoli a co za tym idzie zastają zmianowo w domu rzężąc, kaszląc i zużywając tony chusteczek.

    Na budowie ocieplamy, będziemy ocieplać i zaczniemy niedługo nakładać siatkę +klej. Rusztowań nam trzeba. Pan Majster obiecał podrzucić... :)
    Coraz bardziej rześko się robi z rana i ciemniej po południu- o tej porze roku mam nieodparte wrażenie ...
Strona 1 z 2