dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    Jutro zrobie zdjecie w dzien, ta zielen to kolornik jodła Z Fox-Decoration, w naturze jest jasniejszy, te biale miejsca sa pomalowane bejca perlowa z dodatkiem tego kolornika rowniez.
    Po weeknedzie zrobione swiatlo na strychu i gniazdka, zamontowane drzwi w lazience i pokoju goscinnym - drzwi z demobilu od znajomych sosnowe stare tymczasowe.
    W piatek pomalowalam sypialnie - dwie sciany na Caffe Latte Duluxa - super pasuje do tej czekoladowej mokki na sciance kolankowej. Dam zdjecia ...
  2. Domek z patyków czyli marzenia na kredyt....

    Zaczęliśmy przymierzać się zatem do zakupu naszego ukochanego projektu i wtedy niespodzianka - pracownia nie przewidział tego projektu w wersji drewnianej (nawiasem mówiąc na stronie wyświetla się ten domek pod hasłem domy drewniane?1?) Mogliśmy próbować przerobić projekt, ale słyszałam, że takie przeróbki różnie wychodzą i są dość kosztowne. Po chwili żałoby postanowiłam, że obejrzymy zatem jeszcze raz wszystkie projekty domów szkieletowych. Teraz byłam juz bardzo ...
  3. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

  4. Domek z patyków czyli marzenia na kredyt....

    Wtedy mniej więcej zapadła ostateczna decyzja co do technologii, po kilku nieprzespanych przeze mnie nocach. Wiadomości na forum było tyle, że nie byłam w stanie ich ogarnąć, a ciągle chciałam wiedzieć więcej i więcej. Wpędzało mnie to w depresję, ponieważ wciąż powtarzałam "qrcze, nic nie wiem, nic nie wiem, nie damy rady, bo ja nic o tym nie wiem...."
    W końcu mój mąż nie wytrzymał i zmusił mnie do wybrania ostatecznego sposobu budowania naszego domu. ...
  5. Z28 GL2 Ani i Huberta

    Byliśmy dziś w Castoramie. I kupiliśmy: 1 łopata duża - dla męża, 2 małe łopaty - dla chłopców i 1 szczotkę do zamiatania - dla kogo? Czekam na odpowiedzi w komentarzach :D Nawet kasjerka się śmiała z naszego "zestawu"
    Zdjęcia może będą jutro, bo zakupy już na budowę pojechały :D
Strona 1 z 14