dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Poniedziałek - 6.XII.

    Przyszło nam zmierzyć się z urzedem i dostawami materiałów - więc i żadnych zdjęć nie udało się zrobić . Poprawilismy się we wtorek .
    Dekarze zmieniają belke stropową i oto mamy efektowny sufit w jedynym używanym pomieszczeniu na parterze :( czyli w tak zwanym "biurze budowy" :))



    w tym tez biurze upchnęliśmy wszelkie mozliwe funkcje - piec ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Ciągnę dalej temat mediów.

    Dostaliśmy już dwa rachunki za prąd. Sam prąd ok 4 zł, a ponad 50 zł wszystkich opłat :evil: Ale to znają wszyscy budujący.

    Dostaliśmy także zawiadomienie o wyłożonym w UM planie przeprowadzenia kanalizacji, można się sprawdzić na planie było w ciągu 7 dni od otrzymania pisma. Zadzwoniłam do naszej kb i poprosiłam o sprawdzenie (pracuje w UM). Na następny dzień dostałam od niej telefon, że nas nie ma, wobec czego ...
  3. Mały biały domek-czyli remont do kwadratu -Dziennik I+M

    Ciąg dalszy ...następuje :)

    Na poczatku po bojach z otworami okiennymi i z "wygódką turystyczną" należało pozbyć się ....pozostałości . Zajechał sprzęt cięzki w postaci samochodu wywrotki i 5 rosłych mężczyzn . Efekt był piorunujacy :

    a samochód pełen . Zaś panowie w ferworze porządków usunęli nam nawet część fundamentu spod przybudowanej szopki ! :)
    ...
  4. Dziennik Zielonej

    09 grudnia 2004
    Koniec z prowizorkami ...

    Wreszcie nasza stara lodówka znikła z naszej kuchni. Wprowadzając się, zakładaliśmy, że ją kiedyś, w bliżej nieokreślonej przyszłości zmienimy na „lepszy model”. W grę nie wchodziła lodówka do zabudowy, bo wąska, marzyliśmy o srebrnej, satynowej, dużej i pojemnej.
    No i stało się ...
    2 metrowy ARISTON z komorą zerową zamieszkał razem z nami. :lol:
  5. ...