dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Moja nowa wizja Prymulek 3

    A tu na razie mamy małe bajorko, bo gdzieś tą wodę z odwodnienia trzeba odprowadzać. W przyszłości zrobimy z tego małe oczko.



  2. Na psa urok albo kto kogo wykończy...

    Ho ho, to trochę potrwa, niestety. Dopiero kończę pierwszą zasłonę :lol: Jacusia strasznie wkurza, gdy robię coś "statycznego"; gdy się ruszam, on zasuwa za mną w chodziku albo raczkuje jak mały psiak. Ale gdy siadam i chcę robić coś w stylu projektowanie ogrodu/szycie/czytanie/pisanie na FM - uhhh, to go strrrrasznie irytuje :lol:

    Dziś wzięłam Inwestora pod włos. Powiedziałam mu, że jestem z niego barrrdzo dumna. Że jeszcze nigdy nie byłam z niego ...
  3. Domek małej mai

    Ooo… właśnie zobaczyłam dopisek w komentarzach :D Oresud zmotywował mnie do szybszego dodania rzutów naszego domku. Tak na naprawdę to miałam problem techniczny: rzuty mam w PDF który nie umiałam dodać do dziennika. Ale w związku z faktem iż czytacie mój dziennik szybciutko dowiedziałam się jak przekształcić PDF w JPG :D



  4. Dziennik Majkiego

    Cześć

    Dzis odcinek z cyklu :
    Sam serwisuje urządzenia grzewcze w domu jednorodzinnym.
    Kompendium wiedzy dla majsterkowiczów.


    :lol:
    :evil:
    :roll:

    Strzeliło łączenie grzejnika od tych rurek co ida z podłogi ... :evil:
    W garażu ..... uffffffffffffffffffffffffff :roll: :lol:

    przed ...

    po ....
    ...
  5. Domek małej mai

    Zatem pojechałam dziś do Starostwa dowiedzieć się jak tam moje pozwolenie na budowę. Pani prowadząca naszą sprawę bardzo miła, muszę przyznać, lecz niestety nic nie pomoże jak architekt nie dostarcza wszystkich dokumentów. :evil: Ręce mi opadły, umówił się z Panią na wczoraj, nie dojechał oczywiście oraz nie odbiera telefonu (Pani nawet dzwoniła do niego do pracowni). Na szczęście jak do mnie oddzwaniał to właśnie wyjeżdżał na spotkanie do Starostwa dostarczyć dokumenty. ...
Strona 3 z 11