dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy jk69

    Między ustami a brzegiem kartoonowego kubka, czyli kierownik i plan doskonały

    Miejsce spotkania nie zostało wybrane przypadkowo.W tym mieście każdy wiedział gdzie TO jest, choć nie każdy chętnie przyznawał się do tego, że TAM bywa. 8)
    Prostota wnętrz pasowała do deszczowego poranka. Kilku młodych ludzi odrobinę za głośno komentowało wydarzenia z wczorajszego meczu. Gdy stanęli w drzwiach rozglądając się uważnie, ich zauważyli najpierw. Potem dopiero,
    ...
  2. Dom z widokiem?

    Dziś Panowie Ekipa skończyli stawianie ścianek działowych na poddaszu. Uroczyście ogłaszam SEZON BUDOWLANY 2006 za zamknięty :D . Mamy co prawda lekki :evil: poślizg, bo podczas pierwszej rozmowy z Szefem Ekipy planowaliśmy zakończenie stanu surowego otwartego we wrześniu, na etapie fundamentów jeszcze nieśmiało myślałam, że do końca października się uda, a przy stropie, to już tylko marzyłam, żeby zdążyli przed zimą... :roll: . No i prawie zdążyli: od dwóch dni wszędzie ...
  3. Atka i Jardo budują Rododendrony

    witajcie.
    Tak jak pisałam wcześniej u na na budowie przerwa, co nie znaczy że temat budowy został zapomniany :lol:
    Cały czas wałkujemy temat okien i debatujemy na temat dachówki. Podobno od marca Roben ma zdrożeć aż o 30% :o :o :o
    Tak więc zamówimy go przed marcem, wahamy sie tylko czy kolor miedziany czy kasztanowy :roll: W poniedziałek jedziemy do hurtowni na spotkanie i może podejmiemy ostateczną decyzję :D .
    Póki co przed nami sobota po znakiem ...
  4. Dziennik budowy jk69

    Wyżej zamieszczone projekty mają dość schematyczny charakter, bo zostały przygotowane dla potrzeb "istalacyjnych" (prąd, wod/kan itp.) Proporcje pewnie pozostawiają wiele do życzenia. Ale na wiele rozwiązań właściwie już się zdecydowaliśmy. Np. na brak drzwi do garderoby i części kąpielowej łazienki przy sypialni. Rozrysowanie kuchni miało bardziej na celu zorientowanie się w możliwych konfiguracjach - tu akurat osteteczne decyzje nie zapadły. Tyle na temat projektowania ...
  5. Dziennik Gerionowy

    Dziś post pisany w dołku.
    Wiecie, już naprawdę nie mam siły. Chyba mnie to wszystko przerasta i nie nadaję się zupełnie do tego, żeby budować dom. Jak ktoś ma zamiar zacząć budowę "metodą gospodarczą" to z głębi serca odradzam. Chyba, że ktoś ma stalowe nerwy i mnóstwo wolnego czasu.

    W zeszły weekend nie wytrzymałem. W pracy mam urwanie głowy i jedynie co mogę to dzwonić żeby pogadać o postępach prac. Przez cały zeszły tydzień byłem ...
Strona 1 z 6