dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Babie Lato Bikosy

    Zapomniałam napisać, że w trakcie podpisywania doniosłego aktu notarialnego "urwałam mojemu dzidziusiowi pępek” :roll: - teściowa powiedziała, że to na szczęście! Czyli budowa pod szczęśliwym znakiem urwanego pępka :wink: No ale dość tych dywagacji!
    Działeczka miała już wydany WZiZT (na starego właściciela) i tu pierwsze nieprzyjemne rozczarowanie- nie można przepisać go na nas "(według aktualnie obowiązujących przepisów WZiZT wydane po 11 lipca ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    09-02-2004

    Małżek oddelegowany. Zostałam sama.
    Zastanawiam się jeszcze nad grubością Ytonga 36,5 czy 40 cm grubości. Pierwszy ma wsp. przenikania ciepła 0,29 i kosztuje 100 za m2, drugi 0,26 i kosztuje 110 za m2. Może każę zrobić wycenę dla dwóch wariantów.
    Chcę się umówić z rzeczoznawcą na przyszły poniedziałek ale nie mam szczęścia co dzwonię to jej nie ma. :evil: Musimy załatwiać w końcu kredyt bo świstki stracą ważność i dopiero ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    widać ludziska poczytały co napisałam i
    wyszło, że w temacie tynków to z wrażenia pokręciłam. napisałam cementowe, a oczywista chodziło o gipsowe.
    dzięki Ivette - dociekliwa forumowiczko
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    09 luty
    hura, hura, nie ma to jak brać forumowa, zawsze skora do pomocy
    nie mogłam w profilu umieścić odwołania do dziennika jako podpisu, a tu czary mary i już jest
    dzięki za pomoc tym razem Jasiowi
    :P :P :P :P :P
  5. Irma - dziennik budowy na koncu świata...naszego:)

    9.luty 2004


    1. sciana miedzy szafkami
    2. wiatrołap
    3. łazienka w trakcie
    4. c.d łazienka
    5. c.d łazienka
    6. korytarz
    7. gres w garazu
    8. c.d łazienki
    9. panele cedr
    10. kamionka w kuchni i jadalni
    11. kibelek dla gosci
Strona 1 z 3