dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak zmieścić Domek w Lesie na 500mkw...?

    Nasz las prezentuje się tak na żywo

    Ale jak zmieścić dom na 500kmw, które można odlesić za darmo...? Nie bardzo...
    Jeśli odlesimy taka wielkość mamy teren wielkości ok 24mx20m przy czy 24 m to szerokość wzdłuż drogi, a 20m to długość wgłąb działki. Jeśli musimy odsunąć się o 4 metry od drogi, 12m od lasu zostaje nam 6m długości żeby postawić dom...coś tu nie gra... Musimy spróbować jeszcze raz dowiedzieć sie o miejsce przebiegu ściany lasu, ...
  2. Klawiszowanie PC

    Zima….

    Ogranicza do minimum zabiegów przy budowie i weryfikuje to co zostało wzniesione podczas cieplejszych dni. Poza tym nie miałem jak dojechać na działkę bowiem po ostatnim przewozie cegły klinkierowej okazało się że Ver Skoda BOSTO (ford Courier) kupiłem z pękniętym jednym drążkiem skrętnym a przy cegłach pęk drugi i okazała się że kiedy samochód rozładowałem to nie podniósł się – czyli mu tak zostało. Drugim samochodem pojechałem do Bochni za ...

    Updated 09-02-2014 at 13:38 by tomdts

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Czekamy na wiosnę

    Jesteśmy w trakcie załatwiania przyłączy wody , prądu .Mam już pozwolenie na budowę , kupione materiały, wybraną ekipa murarska i kierownika budowy - teraz tylko czekamy na wiosnę i zaczynamy Spróbuje wkleić mapę naszej działki - może się uda?

    Może ktoś buduje Santię ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00895..jpg
Wyświetleń:	210
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	241713