dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Dziś przez cały dzień dominowały tematy koparkowe.Obdzwoniłam kilku operatorów ,ale ceny były zwalające z nóg, :evil: :evil: Doszło juz nawet do kwoty180zł na godzinę.Powariowali,czy co?w dobie wszechogarniającego kryzysu tak windować ceny? w końcu dogadaliśmy się i stanęło na110zł.Po feriach więc ruszamy ze stawem.Ponadto chcemy zegrać to z ekipą od pompy ciepła,aby do maximum wykorzystać koparkę ,rozplantować ziemię i zakończyć roboty ziemne na działce.Będę ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Lista chciejstw ogrodowych, w miarę przemyśleń dotyczących nowych nasadzeń, ulega poszerzeniu :lol: :
    1. Tamaryszek
    2. Kolkwicja
    3. Przetacznik armeński
    4. jeżówka pełna
    5. irysy syberyjskie
    6. jeszcze 4 hortensje, w tym jedną bukietową i jedną drzewiastą Annabelle,
    7. biało - różową azalię japońską,
    8. rhododendron - może jeszcze jakieś 4 - 5 odmian, w tym jedna jakuszimańska - Rododendron Yakushimanum Group " ...
  3. Dworek i ogród różany Moni

    Lista chciejstw ogrodowych, w miarę przemyśleń dotyczących nowych nasadzeń, ulega poszerzeniu :lol: :
    1. Tamaryszek
    2. Kolkwicja
    3. Przetacznik armeński
    4. jeżówka pełna
    5. irysy syberyjskie
    6. jeszcze 4 hortensje, w tym jedną bukietową i jedną drzewiastą Annabelle,
    7. biało - różową azalię japońską,
    8. rhododendron - może jeszcze jakieś 4 - 5 odmian, w tym jedna jakuszimańska - Rododendron Yakushimanum Group " ...
  4. Tomzoo i Monia budują!

    Ubogiego dziennik ciąg dalszy ;)
    Stan na dzisiaj - dom stoi dalej, nie zawalił się, a prace nadal trwają. Co prawda w zeszłym roku - jakieś 5-6 mies. temu myślałem o wprowadzeniu się na Boże Narodzenie, ale teraz się zastanawiam czy uda się na Wielkanoc :/
    Nie ma się co spieszyć. Tym bardziej, że pewne rzeczy podjąłem się robić sam.
    Tzn. z teściem.
    W domu już są wszystkie instalacje, jest kominek - jeszcze co prawda nie obudowany, ale grzeje już ...
  5. Malinowy rododendron Gosi i Zbyszka

    Sufity podwieszane to genialny wynalazek, można tam wszystko ukryć a u nas to będzie co.
    Sufit i ściana w łazience
Strona 1 z 13