dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

  2. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    09 lutego
    dzis od 10.00 do 19.00 była akcja barierka.
    Myślałam, że zaprojektowaliśmy prostą barierkę, a jej montaż (jeszcze nie skończony) trwał tyle godzin.
    Okazało się, że słupki przyjechały w 3 częściach i dopiero na miejscu należało je sklejać, taka technologia.
    Poza tym jedna z poręczy została zrobiona za krótka (nie wiadomo dlaczego, ponieważ rysunki i wymiary na rysunkach technologicznych są ok). Poręcz bedzie gotowa na jutro.
    ...
  3. Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia!

    Problem z cokolikami został zażegnany .Obecnie panujący na budowie malarz cokoły odkleił i zamocował na nowo. Jednokrotnie pomalował też łazienkę,jutro ma być skończona. Bardzo martwiłam się o to ,czy kolor dobrze dobrałam ,ale wyszedł idealnie ,taki jak chciałam.W ogóle dzisiejszy dzień należał do trochę zwariowanych ,ale w sumie jestem z niego zadowolona :D Odwiedzili mnie przemili panowie z Akana ,z którymi ustaliłam szczegóły dalszych prac.Przy okazji wymierzyliśmy ...
  4. Moja nowa wizja Prymulek 3

    Cóż za emocje. Serce bije jak dzwon. Nareszcie się coś zaczyna dziać. Pogoda dopisuje słoneczko pięknie świeci, temperatura w sam raz na prace w terenie. Chłodny powiew wiatru lekko owiewa fryzury zapracowanych mężczyzn, aby lekko i zwinnie uporali się z tą robotą. Dookoła słychać ćwierkot ptaków, zapach trawy……. ach jak cudownie.


    ...
  5. Moja nowa wizja Prymulek 3

Strona 1 z 11