dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. podciągi i słupy

    Niestety jakoś deskowanie i stęple odciągłam w czasi i okazało się że ekipa robi dość szybko i na już potrzebne było drewno. najpier kupiliśmy 1,5 kubika myśląc że starczy niestety za dwa dni pojechaliśmy po następny kubik i to okazało się przymało ostatecznie poszło aż 4 kubiki! i 30 stępli. o ile stęple szybko sprzedałam o tyle deski zostały na opał.

    Trzeba pamiętać o szpilkach i obmurowaniu murłaty ale to dopiera jak przykryjemy dach!
    ...

    Updated 10-02-2012 at 13:25 by moni-niebieski

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom energooszczędny, kameralny, płyta fundamentowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wrzesien 2011 333.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	67,1 KB
ID:	99950   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wrzesien 2011 335.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	66,2 KB
ID:	99952   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wrzesien 2011 336.jpg
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	99954   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wrzesien 2011 337.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	99956   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wrzesien 2011 339.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	53,9 KB
ID:	99958  

  2. Elewacja-wizualizacje

    Nie moge jeszcze rozeznac sie w wklejaniu zdjec
    Wizualizacja nr 1 - szary kolor na elewacji frontowej powinien przejsc na elewacje zachodnia ale wtedy bedzie malo bialego...
    I pozostale propozycje.

    Wizualizacja nr 1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wizualizacja_mala.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	99957
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wersja 8.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	79,3 KB
ID:	99955


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wersja 4.jpg
Wyświetleń:	176
Rozmiar:	79,6 KB
ID:	99951

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wersja 3.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	99948
  3. Powolutku zaczynamy

    Witam, trochę mnie nie było
    a więc zaczynamy powoli

    Kontaktowaliśmy się z geodetą w sprawie mapek koszty 600 zł z forum wynika że to ok
    Co o tym myślicie

    Byliśmy też spytać o przyłącza energetyczne mamy wypełnić wniosek dołączyć mapki i czekać - ktoś wie jaki wniosek i jakie mapki na razie interesuje mnie tylko no właśnie co nie mogę zapamiętać _ warunki techniczne przyłącza energetycznego
  4. Badanie kamerą termowizyjną.

    W dniu 28 stycznia wykonano u mnie badania kamerą termowizyjną. Badanie było wykonane rano ok. godz. 7:00, przy temperaturze na zewnątrz -13 st.C. Wewnątrz budynku temperatura wynosiła ok. 21 st.C

    Pierwsze wykonano zdjęcia na zewnątrz budynku, a następnie wewnątrz. Badanie wewnątrz budynku jest bardzo ważne, bo ono naprawdę pokazuje nam miejsca, w których jest poważny problem, defekt termiczny.

    Poniżej wklejam linki
    raport z badania z zewnątrz
    https://docs.google.com/open?id=0Bwx...gzYjAyMzZlMzBl ...
  5. W domku.

    Jakoś po prostu cieszę się naszym nowym domkiem i chcę chyba odpocząć od budowania, od dziennika budowy chyba też
    Mrozy wykazały jakiś mały brak w ociepleniu naszej sypialni. Muszę wepchnąć jeszcze trochę wełny, bo kawałek płyty na ściance kolankowej jest wychłodzony. Poza tym jest ciepło i miło
Strona 1 z 2