dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Jestem smutna, bo ze względu na temperatury rurek kłaść nie będą, zrobią tylko elektrykę. Może to i lepiej dla rurek ( nie dla mnie) ale Paweł(hydrauliko - elektruk) tłumaczy że to bardzo niezdrowe dla zgrzewanych rurek, układanie przy minusowej temperaturze może skończyć się niedokładnym zgrzaniem a potem wyciekiem, no więc tylko elektryka, dobrze że kabli się nie zgrzewa.
    Nienawidzę zimy najpierw czekam na dachówke bo jest za zimno i się kruszy ,teraz jeszcze na ...
  2. Dziennik Whisperów

    Tak mnie męczyliście w komentarzach :wink: , że byłem zmuszony zabrać się w końcu za makietkę w wersji karton & kolor :) Zrobiłem ściany które potem Luśka dzielnie dopracowała kredkami, potem powycinałem co trzeba, pokleiłem i...



    ...i zaczyna powoli rosnąć osiedle :D

    Brakuje mi jeszcze schodków i słupków, ale dziś nie miałem już siły :(

    Zadowoleni? :)
  3. Nurniego dziennik

    09.02.2005
    Jako że wylewki się opóźniają to wziąłem się za podparcie wszystkich drzwi balkonowych (5 szt) i drzwi zewnętrzych (2 szt) sposobem pokazanym kiedyś przez Jareko. Dwa kątowniki z podłóżnymi otworami (w celu regulacji) z czego jeden przykręcony do posadzki a drugi do okna od spodu. Oba kątowniki skręcone śrubami. Prosto, szybko i pewnie. Z jednej strony do lica "podpórki" dochodzi wylewka a z drugiej ocieplenie styropianem uszczelnionym pianką. Wszystko ...
  4. No to buduję - kolejny inwestor

    Zima trzyma - w nocy to z -12 C na dworze. Na szczęście tylko na dworze ;-) Tylko drzewa do kominka ubywa. A palę nie tylko dlatego żeby było cieplej ale że bez ognia to jakoś tak zupełnie nie tego... Już się nawet zastanawiam czy latem nie dać w środek jakiejś lampki żeby było bardziej swojsko.

    Co do prac domowych:
    1) Planujemy ogród. W przyszłym tygodniu będę zgłaszał do urzędów wszystkie te wiaty, oczka wodne itp.
    2) Zakupiliśmy pustaki z ...
  5. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Ojojoj...
    Boli główka :oops:

    Ale za to tegoroczny śledzik (podkoziołek/ostatki) zaliczam jako bardzo udany :wink:

    Gorzej, że dziś muszę zrobić sobie zdjecie do dowodu i prawa jazdy, a modelowo raczej nie wyglądam i się nie czuję :lol:

    Renault znowu pokazał, że samochodem zimowym nie jest :-?
    Zatankować bestię chciałam, ale ona odmówiła otwarcia klapeczki pod którą jest wlew paliwa :evil: Nie, to nie... :wink: ...