dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik - wodza. Budowa bliźnika projekt "AGA"

  2. NiecoDziennik Zuzzy

    No to tylko wkleję obiecane zdjęcia:

    Tak wyglądały zamontowane stelaze:



    A tak prawie skończone sypialnie:




    Mam tylko nadzieję, że dziś panowie doszlifują to lepiej, bo wczoraj wyglądało jeszcze ...
  3. Dom pod Puszczą Niepołomicką

    A na deser moje wizje:

    pokoju dziennego - salonu:



    oraz jadalni:



    Nie umiem szkicować tak pięknie jak JK69, ale staram się ...

    Te bazgroły to albo nasz kolpet wypoczynkowy ze skóry, który przyjedzie wraz z nami, albo bazgroły moich dzieci.
  4. Dom pod Puszczą Niepołomicką

    Dziewczyny, to lubię ... takie towarzystwo do budowania to sama przyjemność! Nie ma to jak doping i zaglądanie w Wasze dzienniki.
    JK69, mimo że nie wpisuje się do dziennika, to przeczytałam zaległości (dobrze ze nie piszesz tak szybko jak Agduś, bo przynajmniej jestem na bieżąco). Nie wpisuje sie, bo jak mam głupio pisać, to moze lepiej wcale :roll:

    Na mojej budowie nie ruszyło nic, co by zwaliło Was z nóg, ale:

    - mam rozprowadzone instalacje ...
  5. Jak Marta i Blazej dom budowali

    Zanim siegne pamiecia nieco wstecz to musze sie podzielic zlymi wiadomosciami jakie wczoraj do mnie dotarly. Otoz uzytkownik forum Be & eR uswiadomil mnie, ze projekt ktory sobie wybralismy ma sporo wad :( Skrupulatnie mi je wyliczyl za co serdecznie mu dziekuje.

    Napisalem do biura Lipińskich czy sa juz poprawione. Ciekawe co odpisza. Troche bylem zaskoczony tymi bledami bo jakos tak wiekszosc pozytywnie sie o tym biurze projektowym wypowiadala.

    Teraz z innej beczki. ...
Strona 10 z 10