dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Początek

    Dzisiaj dzień ciężki, ale jakże emocjonujący !!!! W dn. 9.03.06-czwartek, nastąpiło uroczyste rozpalenie paleniska zwane dalej piecem!!!
    Po dziesięciogodzinej "pańszczyźnie" w pracy, bezpośrednio , z wizgiem na budowę!! Oficjalne załączenie pieca do użytku!Obecność obowiązkowa!Pan hydraulik, ( przystojny! 8) )starał się oświecić mój ciemny umysł różnistymi zegarami, zaworkami, pompami, wichajstrami i tym podobnymi urządzeniami. Mówił długo, obrazowo,ja ...
  2. Ewik-owy dziennik bud-owy

  3. Do trzech razy sztuka

  4. Z pewną taką nieśmiałością....Dzie nnik Pauli i Jacka

    spodobało mi sie wklejanie zdjeć :D
    żeby jeszcze były na temat, ale cóż. widocznie mam jakieś skłonności ekshibicjonistyczne :wink:
    To już będzie (przed)ostatnie! Obiecuję :)
    Jeszcze jeden nasz podopieczny :), który niestety źle znosi przeprowadzkę, ciagle wyje i nie bardzo chce jesć :(
    mam nadzieję, że mu siępoprawi humor w najbliższym czasie. A może dopadła go depresja wiosenna?? :wink:

    ...
  5. Dziennik Mikruska- Dom w Piwoniach - zaczynamy :)

    Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu, trochę się wydarzyło :)
    Ale może po kolei:
    Kredyt- umowa została podpisana, chociaż uchowaj Boże innych od takich pośredników...
    Skusiłem się na współpracę z doradcą z zewnętrznej firmy- on do mnie przyjeżdza, podpowiada itp...I teraz mam- bank podpisał umowę 21 lutego, ja ją dostałem tydzień później (po kilkukrotnym wcześniejszym umawianiu się z doradcą na spotkanie, na które on oczywiście nie przyjeżdzał), ...
Strona 1 z 10