dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza przygoda z Oliwką

    To może krótki komentarz...

    łazienka na parterze już prawie gotowa... kabina osadzona... jeszcze troszkę szczegółów zostało, ale powoli... Jutro pewnie Marek osadzi lustor i zrobi cokolik przy scianach. Szafka pod umywalkę zamówiona u stolarza, kolorek na ściany wybrany...
    A to kabina...



    Wczoraj stolarz skończył schody :) - szkoda, że musimy je zabudowywać... :( ale gdzieś ...
  2. FOTODZIENNIK - domek Sevage&Ivi ROSA

    hmmm
    plany na jutro powinnam zastąpić "plany na weekend";) a i tak wszystkiego nie udało się zrobić
    zakończyliśmy natomiast elektrykę w pokoju na dole i - uwaga uwaga: w salonie (no, tam został jeden kabelek, ale to zrobimy dopiero jak rusztowanie zdemontujemy)
    czyli całej elektryki nie zrobiliśmy, ale najgorsze "badziewie" czyli salon zakończony :)
    fotki jutro :)
  3. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Dla Magdymax

    Mam urządzoną łazienkę inaczej niż w projekcie. Nie mam np narożnej wanny, wszystko poprzestawiane. Zostawiłam skośną ścianę, która mi się bardzo podoba. W znacznej części wykonana z luksferów. Mam wanę i kabinę. Pomiędzy nimi wymurowana jest ścianka obłożona płytkami (ale nie do samego sufitu). Okno bez zmian. Zdjęcia poniżej.



  4. Guliwer 2G

    kolejny dzien.... i nowy przybytek na naszej dzialce, jeszcze nie wykonczony :)



    ;)





  5. Julitka II - wg. slawkina

    Górale do piątku wiązali zbrojenie.
    Wieczorkiem pojechali na weekend do swoich domów.

    Jutro przyjadą koło 9.

    Ja niestety jadę za granicę na tydzień i budowy będzie doglądać Aga. Ma mi pisać do cię wydarzyło. Mam nadzieję, że chłopoki nie odwalą fuszerki i zrobią wszystkojak należy.

    Kierbud ma zawitać do nich 2 razy w tym tygodniu.
    We wtorek na odbiór zbrojenia i w środę na zalewanie.

    Od czwartku mają murować bloczki...
Strona 1 z 11