dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. biurokracja

  2. Elektrycy do boju

    Dziś ekipa elektryków : dowodzący nasz Przyjaciel Krzyś, dwóch pracowników - Małżonek i Syn (ten ostatni w ramach praktycznej nauki zawodu oraz ja - "przynieś, podaj, pozamiataj, zrób żarcie, skocz po zakupy itp" przystąpiła do działań bojowych. Trochę późnawo, ale zanim ściemniło się całkiem, jak na elektryków przystało, zaczęli od zrobienia sobie oświetlenia. Syn powiększał otwory na puszki, małżonek rozkuwał dziurę na główną magistralę (dobry beton ...
  3. zdjęcia z postępów prac

  4. Praca idzie...

    Pogoda piękna
    Pan Marek ze swoją ekipą uwijają się jak mróweczki..., aż nie mogę uwierzyć .
    Każdy dzień to wspaniały dzień, bo nasz domek rośnie nie tylko w oczach.
    Budowa ścian zewnętrznych i wewnętrznych ukończona, zostały do wymurowania 3 filary z klinkieru, podtrzymujące strop nad wejściem i tarasem. Trwa szalowanie stropu na budynku.. Panowie przygotowują zbrojenie. Jak pogoda będzie łaskawa to w przyszłym tygodniu będzie betonowanie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4352.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	105569   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HPIM4356.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	105570  
  5. Pierwsze wizualizacje!!

    Przyszły kształt naszego domku krystalizuje nam się już od jakiegoś czasu ale od wczoraj zobaczyliśmy go "prawie na żywo"

    Bardzo nam się podoba, niektóre elementy nie oddają dokładnie tego co będzie (lampy, kanapy, krzesła) ale ogólny zarys własnie taki

    I ściany będą jaśniejsze - złamany biały z delikatną szarością póki co

    Kusi mnie jeszcze trochę zastosowanie innego koloru na kawałku ściany kuchni lub na antresoli, ...
Strona 1 z 4