dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Z mieszkanka do domu

    z dobrych wiadomości :)
    faktura - jest
    wszystko inne do wypłaty kolejnej transzy - jest :)
    załącznik do umowy z etapami i cenami - jest
    cena - za to co pisałam - 185 777,87 PLN brutto
    bez kominów systemowych (za te ok 5000PLN będzie)
    i z częściowym wykończeniem na poddaszu
    z materiałów musimy doliczyć jeszcze ok 7m3 styropianu na podłogę na gruncie, folię na pokrycie go i pospółkę na wyrównanie pod podbeton
    jest też oferta ...
  2. Dzienniczek macio :)

    Zdjęcia bedą jutro :wink: :lol: :roll:

    Póki co to mamy za sobą lekkie poprawki elektryczne, alarm założony, i robimy przyłącze... woda + kanaliza 17 000... :(
    Krótka historia na ten temat :
    Projekt robił Pan z wodociągów - oczywiście nie musiałem u niego robić, ale pomyślałem sobie, że zaoszczędzę sobie kłopotów z odbiorami, że coś nie tak, itp., itd...
    Dziś się okazuje, że projekt przewiduje przepięcie starej rury sąsiadki ...
  3. Dzienniczek Ewy i Zygmora

    Kolejny pracowity dzień, od rana hurtownia drewna, opłacenie więźby i transportu
    Na działce zalewanie chudziaka na parterze. Rozładunek drewna, zabranie kontenera ze śmieciami. Dokończenie wylewania chudziaka na pozostałej części parteru.
  4. Dziennik wykończeń...

    Lampa.
    9 marca 2007


    Przeglądając wątki na forum natknęłam się na strone producenta mebli VOX a na niej na taka o to lampę:


    Bardzo podobna do lampy z IKEA, ale ma ładniejszy kolor. Kosztuje prawie 200 PLN i baaardzo mi się podoba. Na pewno pasuje mi do wiatrołapu (chyba, ze jest za duża) a może nawet do kuchni. Ech... Chyba będę teraz o niej rozmyślać. ...
  5. Zaborki we Frezjach !! :D

    Wieczorem pojechaliśmy sprawdzić jak idzie chłopakom i naszym oczom ukazał się taki widok :)



    Jeszcze tylko siatka oraz folia i możemy zasypywać dziury naokoło fundamentów.
    Ma się też jutro pojawić dziura na powietrze do kominka 8)

    Coraz bliżej do pełnego stanu zero !!
Strona 1 z 10