dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    Ponieważ pisałam niedawno list do naszej przyszłej sąsiadki z działki na temat formalności związanych z pozwoleniem na budowę, chcę innym też na wszelki wypadek przekazać, jak to jest u nas, tj. w Środzie Wielkopolskiej. Proszę jednak, aby inni nie sugerowali się tym, bo w każdym innym starostwie może być inaczej i mogą być potrzebne jeszcze inne dokumenty, np. uzgodnienia z ZUD.

    Pani Agnieszko!
    Znając warunki zabudowy z planu zagospodarowania przestrzennego ...
  2. Emanuela II Tadka, Beaty, Wiktorii i Kasi - dziennik budowy

    Witamy wszystkich w tym smutnym dla nas czasie spowodowanym odejściem do Naszego Ojca w niebie naszego kochanego, wielkiego Polaka - Jana Pawła II. Oby jego słowa i nauki, które głosił, zapadły w naszych sercach na całe nasze ziemskie życie. Módlmy się za niego i prośmy, aby on także modlił się za nas, będąc już blisko Boga w niebie.
  3. Dziennik Ged'a

    8 kwietnia. Piątek

    ... Heblarkę mam, ręczną z silniczkiem. Przydałaby się profesjonalna. Policzmy: Potrzebuje 30 m2 desek. Calówki można kupić po 12 zł za m2. Podobne, ale strugane - po 40 zł. Na 30 m2 zaoszczędzę 840 zł ! Jeśli za tę cenę kupię maszynę i wystrugam sam ... Tak.. jutro sprawdzę sklepy z narzędziami.

    Dziś na działce byliśmy. Posadziliśmy brzozę. Symboliczne drzewo.

    Sąsiad - przyszły wspólnik do studni głębinowej ...
Strona 3 z 3