dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Po srebrnym weselu -czas na budowę

  2. Budowa domu w wiesiołkach

    najwyższy czas coś dopisac choć nie za wiele jest do przekazania. Elewacja skończona (bez koloru-kolor dopiero w sierpniu po wszystkich robotach brudzących i kurzących), nie ma tylko parapetów zewnętrznych ponieważ reklamacja nie zdążyła przyjść przed świętami oraz skończone tynki wewnętrzne. Teraz tylko pozostaje nam suszyć wnętrze. Zaraz po świętach ma być postawiony kominek. Musimy coś zrobić z otoczeniem ale to dopiero po sfinalizowaniu podłączeń wody i gazu. Myślimy ...
  3. Dziennik Robina

    09.04.2007, Poniedziałek Wielkanocny

    Chodzenie od stołu do stołu jest męczące ale ma tę zaletę, że w domu nie ma potrzeby brudzenia garów i gotowania czegokolwiek ;)
    Mozna tez spotkać dawno nie widzianą rodzinę albo wręcz poznać nowych ludzi.
    Można też dostać małą reprymendę, że się o kimś zapomniało... Tak więc- nadrabiam zaległości i tu, na Forum, publicznie, zamierzam błąd naprawić.

    Brat z zoną rok przed nami robili generalny ...
  4. Dzienniczek macio :)

    Witam

    Coś ostatnio nie miałem chęci do pisania i robienia czegokolwiek :-?
    Przyłącza zrobione. Oczywiście nie obyło się bez problemów. Mieli robić i zrobić jak byłem w domu, ale oczywiście się poprzesuwało i robili jak mnie nie było. W efekcie czego przy kopaniu kanalizacji uszkodzili kabel zalicznikowy do domu. Chętnych do przyznania się nie było. Wykonawca poinformował mnie, że coś się z prądem zepsuło i tyle :o . Podzwoniłem do dwóch elektryków ...
  5. KORNELIA - dziennik budowy Sylwii i Rafała

    Witajcie, święta, święta i po świętach. Ja osobiście się cieszę bo mamy już zalane ławy i jutro ruszamy ze ścianami fundamentowymi. Zamówiliśmy już dachówkę ma być na czerwiec, w tym tygodniu zamawiamy więźbę. Teraz szukam drzwi zewnętrznych w kolorze złotego dębu i bramy garażowej. Wiem, że na drzwi też trzeba czekać około dwóch miesięcy.
Strona 3 z 4