dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Willie i jego Dom

    Daaaawno juz nic nie pisane było......

    ale też i powód był najpoważniejszy na świecie.

    A dziś pokrzepiony po miłym spotkaniu i znowu myślami w domu (tym właśnie rysowanym na papierze) mogę zmierzyć się z kolejnym Ważnym Odcinkiem naszej drogi budowlanej czyli

    Dlaczego PP boli głowa

    Wybór projektu był drugim Milowym Krokiem na tej drodze (ścieżyna to czy autostrada się okaże???). Poszło jak już wspomniałem całkiem gładko. Nie ...
  2. Dziennik Whisperów

    9 kwietnia 2005
    Tydzień temu zaczęliśmy...

    Ścianki fundamentowe pną się w górę i są zasmarowywane Dysperbitem.



    Najważniejszym punktem dnia były jednak zakupy. Mówią że to nie pieniądze dają szczęście, lecz zakupy. To chyba zależy od tego co się kupuje. Z karteczką od Szefa Ekipy w dłoni wybraliśmy się z Luśką do przybytku hydraulicznego, coby nabyć rury, kolanka ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Droga się robi, jeszcze troche zostało :wink: :)
    Odbiliśmy i powiększyliśmy plany projektu dla naszego mistrza, teraz musimy mu to dostarczyć a on wyliczy ilośc stali, sami jakoś nie mamy odwagi :-?
    Dostaliśmy wytyczne od mistrza co nam będzie potrzebne na początku i tak należy zakupić 3 kubiki desek calówek, 10 kg gwoździ 80, 5 kg gwoździ 100.
    Plan na przyszły tydzień jest ambitny a jak będzie to zobaczymy.
    1. Uruchomić 1 transzę kredytu. ...
  4. Dziennik Martki

    Nie mam siły...
    Pan od gruzu wysypał kontener na działkę sasiada, bo "nie wiedział, że to nie droga".
    Ów gruz stanowiły również śmieci, torby foliowe i płyty GK.
    Śmieci leżą już od wczoraj, a pan beztrosko mówi, ze przeciez sąsiadowi nic się nie stanie, jesli poleżą trochę.
    Pan od gruzu jest przydatny, sypie mi w końcu drogę, ale na prawdę mógłby czasem użyć głowy do myślenia...
    Jak ja mam tam potem miszkac do końca życia ...
  5. Dziennik ajupa

    9 kwiecień
    Dziś po pracy Paweł jedzie na działkę robić porządki i zorientować się jak dużo rzeczy jest tam jeszcze do zrobienia. 14 kwietnia ma wolne, więc chcemy na ten dzień zorganizować geodetę, kierownika budowy i szefa ekipy (koniecznie chciał być przy wytyczaniu budynku). Przyjedzie również handlowiec z Budokruszu i po negocjacji cen mamy zamiar zamówić beton na ławy oraz beton i strop na etap późniejszy. Planujemy na ten dzień transport desek, stali i bloczków ...
Strona 1 z 3