dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia swietlne

    Wszyscy mamy jakies marzenia te duze i te malutkie moim duzym i zarazem nieosiagalnym jest lampa no i moze kila kilo mniej heheheh ale to tak przy okazji
    Mojego marzenia spelnic nikt nie moze nawet ja...... ale przeciez snic trzeba o czyms prawda?tak wiec przynajmniej raz na 2 tyg gapie sie na moj zyrandol ech zycie pieniedzy nigdy dosc.Tak sobie wyobrazam jaktoby bylo otworzyc pudlo z takim cudenkiem to by bylo lepsze niz wszystkie gwiazdki zycia

    ...
  2. Pracowity tydzień

    W tym tygodniu dużo się działo i dopiero teraz jest chwila by coś napisać.
    W środę kopaliśmy kabel zasilający - tylko 300m, całe szczęście nie posłuchałem Taty, że damy radę ręcznie...koparka kopała aż 3 godziny. Niestety nie możemy jeszcze zakopać rowu, gdyż czekamy na drugi kabel na lampy wzdłuż drogi dojazdowej....dwa tygodnie go wysyłają...wkurzyć się można...
    Od wtorku ekipa budowlana mocno wzieła się do pracy - było już sześciu panów - wykopali ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	koparka.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	78,9 KB
ID:	51805   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fundamenty.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	51804   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	belki.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	76,0 KB
ID:	51801   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	betoniarki.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	18,0 KB
ID:	51803   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zalewanie.JPG
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	51802  

  3. Zaczynamy !!!

    - 09-04-2011 - 21:12 (Powtórka z rozrywki, czyli zaczynamy wszystko od początku.)
    Cytat Napisał edmaan Zobacz post
    Tak jak pisałam wyżej torf i wysoki poziom wody na działce uniemożliwiły nam wybudowanie domu na normalnych fundamentach. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw postanowiliśmy posadowić budynek na palach. Tak jak postanowiliśmy tak i zrobiliśmy, może nie dosłownie my ale firma, która specjalizuje się w wykonywaniu pali. Nasz "domeczek" stać będzie na 35 palach, dł.7 m i średnicy 40 cm. A wyglądało to tak:
    Najpierw przyjechała najważniejsza maszyna,
    ...
  4. Dziennik budowy GUARD

    Budowa .... wiadomo było, że nadejdzie. Papiery sukcesywnie załatwiane, różne tematy wałkowane w tę i nazad, ekipa budowlana od dawna wybrana. A jednak, kiedy ma się zacząć już za chwilę, to jakoś nas to wszystko zaskoczyło. Gdzieś na forum dotyczącym wybranego przez nas projektu napisałam zdanie, pod którym cały czas się podpisuję. Powiedziałam bowiem, że z rozpoczęciem budowy jest jak z zimą, która zawsze zaskakuje drogowców, pomimo faktu, iż wszyscy wiedzą, że nadejdzie ...

    Updated 09-04-2011 at 19:57 by guard

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. kominek

    Ważny adres wypatrzony u Pasi
    http://www.kominkiikominy.pl/

    Przed nami najpierw decyzja czy w ogóle kominek będzie. Ja baaardzo bym chciała, ale wszystko wskazuje na to, że nie będzie nas stać. Mąż optuje, żeby go jednak nie było - twierdzi, że drogi a niepotrzebny. Z kolei odkurzacz centralny potrzebny ale za drogi, więc i jego prawdopodobnie nie będzie.
    Nie będzie podłóg drewnianych - boimy się ich przy ogrzewaniu podłogowym, no i drogie. ...
Strona 1 z 4