dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Karii

  2. Karii

    06.05.10
    Cały dach ołatowany/ołacony/ obity łatami :) Jak dachówka ma być układana w łuskę to łat więcej, w koronkę to łat mniej. Informacja dla amatorów bo fachowcy to wiedzą :) Choć dziwi mnie to trochę bo wydawało mi się, że w koronkę powinno być więcej bo tak jakoś podwójnie ją widać :)


    Uploaded with ImageShack.us
  3. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Tynki zmieniają całkowicie wnętrza. Robią się takie pełniejsze, no i oczywiście wreszcie ściany są równe. Podłogi na parterze będą podzielone na dwie strefy. W salonie i jadalni będzie parkiet z opaską zewnętrzną z gresu. A druga część domu czyli prawa (kuchnia , korytarz, wiatrołap, łazienka i gabinet) to podłogówka i gres. na górze raczej na pewno panele jakiejś dobrej firmy.
    Co do piwnic to na razie zostawiamy je w takim stanie w jakim są. Cały finans rzucamy ...
  4. Dziennik Ged'a

    Pracujemy, zarabiamy kaskę, jeszcze kilka tygodni. Na budowie cisza, deszcz i zimno, trzeba było włączyć ogrzewanie.
    Ciekawostka... jakie jest prawdopodobieństwo, że na naszą działkę przyleci papuga? ... siądzie na drzewie i da się zaprosić do klaki ? ... niewielkie :-), a jakie jest prawdopodobieństwo, że po kilku latach incydent się powtórzy ? Teraz przyleciała niebieska, poprzednio żółta. Dzieciaki szczęśliwe ... zwierzyniec się nam powiększa, ostatnio mały kocurek ...
  5. W kulcie prostoty :) czyli skomplikowana historia z (mam nadzieję) Happy Endem