dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wieczorna Tęsknota - dom dzielnych "Inwestorków"

    19 - 27 WRZESIEŃ 2009
    Podlewamy dom -> Zgodnie z ustaleniami zaraz po zalaniu stropu ekipa budowlana zrobiła sobie przerwę w budowie naszego domu, by podgonić inne budowy. Więc podlewanie świeżo zalanego stropu należało do nas.

    Akurat w tym okresie, jak nigdy bardzo chcieliśmy deszczowej aury. Niestety jesień była wyjątkowo piękna. Ciepła i słoneczna. Szkoda :( Zmuszeni byliśmy przyjeżdżać ...
  2. Historia pewnego faworyta :) C183b

    cd aktualizacji stanu domu do 09.05.2010
    W miedzyczasie dojechał też styropian Termoorganiki. NA fasadę wybraliśmy termoorganikę platinium 15cm. Styropian zakupilismy z hurtowni z Wrocławia cenę jaką podali nie była w stanie pobić zadna hurtownia z Olsztyna.
    Styropian po dwoch tygodniach przyjechał i nie mogę nic mu zarzucić, ładny, prosty. Styropianu nie kołkujemy, przyklejamy go na klej uniwersalny termoorganiki.
    ...
  3. Jak Yukowa rodzinka marzenia swe spełniała

    9 maja (niedziela)
    Zawsze jak piszę tę datę przypomina mi się "Dzień Zwyciestwa, maj zielony, białe pachną bzy..."
    No, na razie to u mnie jeszcze nie pachną, bo wyglądają tak:

    A co poza tym na działeczce?
    Otóż zajechaliśmy wczoraj po prawie tygodniowej nieobecności, ulewnych deszczach i po 2 tygodniach od posiania nawozu na trawkę i jej ostatniego koszenia i...:jawdrop:takie miny mieliśmy. Trawa ...
  4. Historia pewnego faworyta :) C183b

    24.04.2010-08.05.2010
    Zdecydowaliśmy się na ocieplanie poddasza pianką poliuretanową. Długo szukaliśmy wykonawcy takiego ocieplenia i w końcu wybraliśmy ekipę z południa Polski. Chłopaki maja wejśc jakos pod koniec maja a przed pianką trzeba położyc stelaże pod plyty kartonowo-gipsowe. Poddasze zatem wygląda tak:


    ...
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

Strona 1 z 23