dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Okna...

    Obiecałam, więc wstawiam, ale tylko jedno zdjęcie - dlaczego? Wyjaśnienie poniżej.



    Radość z okien trwała krótko...

    Za namową kilku osób zaczęliśmy wczoraj zdejmować taśmy ochronne z okien i to, co było pod nimi, załamało nas...
    W naszej części doliczyłam się ponad 100 zarysowań i uszkodzeń w fakturze okien!!! Produkt nowy i świeżo po montażu, ...
  2. W końcu na bieżąco

    Ufffff, nadrobiłam zaległości w relacji

    Teraz już tylko informacje na bieżąco A dziś sporo się działo na budowie:
    1. Zostały wstawione okna i od razu tak jakoś bardziej domowo się zrobiło - zdjęcia zrobię i wstawię jutro
    2. Panowie zrobili nam przyłącze gazowe.
    3. Był Pan Krzysiu instalator, dał wytyczne, gdzie trzeba zrobić wykopy na kanalizę i dzięki temu mój mąż będzie miał co robić jutro. Pan Krzysiu w poniedziałek ...
  3. Budowanie czy remontowanie - oto jest pytanie...:)

    Dla lepszego wyobrażenia tego , co znajduje się na zdjęciach, dołączam rzuty, jak ma wyglądać docelowo nasz domek

    Przyziemie (z wyłączeniem pralni z półokrągłą ścianą - ona należy do szwagra


    Parter (tam gdzie narysowano stół, będzie kącik telewizyjny, a jadalnię umieścimy w pomieszczeniu nazwanym pokojem dziennym:
    ...
  4. Ciąg dalszy zdjęć

    Kącik telewizyjny i na dalszym planie część jadalni:


    Po prawej nasza kuchnia, a po lewej większa część jadalni:


    Wejście do naszej sypialni na najwyższym piętrze:


    Po prawej nasza trochę ...
  5. Budowanie czy remontowanie - oto jest pytanie...:)

    Na początku maja po dwóch i pół miesiąca ciężkiej pracy Panowie z ekipy ogłosili fajrant i tym sposobem zakończyliśmy chyba najtrudniejszą część budowy pod względem wykonawczym

    Na koniec tej części zapraszam na salony

    Nasze wejście i okna w kąciku TV i w sypialni:


    Widok od ogrodu (czyli jeden z naszych dwóch, bo część ...
Strona 1 z 4