dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rewolucja na dzialce nr 200

    Jakiez to dziwne uczucie tak zajechac na budowe jak nie ma ekipy - cisza, spokoj, zadnego ciezkiego sprzetu, pocietych pretow, porozrzucanych gwozdzi... Cos pieknego. I jeszcze do tego taki dar od Pani Pogodynki - nie musielismy sasiadow meczyc o pozyczenie wody do podlewania betonu :)
    Za to panowie energetycy sa baaardzo nieprzychylni, mielismy miec prund poniedzialek/wtorek, a podobno licznik dojedzie nawet pod koniec tygodnia. Na szczescie nasi bardzo mili sasiedzi z szeregowca po drugiej ...
  2. Dziennik Whisperów

    Ostatnio trochę się opuściłem z wpisami w dzienniku, więc może ilustracje do ostatnich dni:

    Ganiałem jak małpa po konstrukcji dachu - tu akurat rozprowadzam instalację antenową.


    Z kablami głośnikowymi to jest tak, że ja nie wiem, gdzie mam je dać :( Kina domowego w tym momencie nie mamy, a ustawianie "to głośniki będą TU" na tym etapie chyba nie zda egzaminu. Może powieszę je na suficie? ...
  3. Zapiski ze Sprawnej

    Dzień 26, 08.07 Pt - Start murowania parteru

    Dzień miał być bardzo ciekawy...
    Z samego rana pojechałem do hurtowni, w której zamówiłem 22 palety Porothermu 25. Chciałem zapłacić i tym samym mieć zakupiony towar na razie na placu hurtowni, ale z możliwością dostawy na budowę w każdej chwili.
    Pierwszy transport 8 palet był umówiony właśnie z samego rana, jako pierwszy zaraz po rozpoczęciu przez nich pracy.
    Po przyjeździe okazało się, że ...
  4. Petroniusz i "Marysieńka"--DZIENNIK--

    Długo nic nowego się nie pojawiało ,ale natłok obowiązków spowodował że zabrakło mi czasu na pisanie w dzienniku .Natomiast w tej chwili postanowiłem troszeczkę uzupełnić te braki. Ściany fundamentowe zaizolowane izolbetem, zasypane żwirem, deski z szalunków wyczyszczone , gwoździe powyciągane, zostało mi tylko w tym roku dowieźć żwiru do wysypania na zewnątrz fundamentów i ziemi do podniesienia terenu.

    ...
  5. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Ale ten czas pędzi :roll: .
    W związku z brakiem dostępu do sieci mamy tu małe zaległości.
    Już się biorę do roboty i uaktualniam bazę danych.








    Białego nalotu już nie ma, zmył go deszcz. Są także dwa okna dachowe. ...
Strona 1 z 3