dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Domek na miarę - Z24 lub Z84

    Co prawda pozwolenie jest, ale...Właśnie
    1. Projekt budowlany - nie do końca taki jaki chciałem. Zostały wewnętrzne ściany nośne. Coraz bardziej przekonywuję się, że projektanci poszli na łatwiznę. " fachowcy" nawet nie potrafią zrobić rysunku zastępczego we właściwej skali, potrafią nawet wstawić ci komin w centrum pomieszczenia, gdzie ma stać zaparkowany samochód. Będę musiał go zderzakiem przesunąć aby zaparkować :o . Poza tym z rzędnej czapki komina ...
  2. C164 "dom za miedzą" BARTOLINKI i GONZO93

    9 sierpnia
    elektryki ciąg dalszy, z grzeczności nie napiszę co ja już tą elektryką robię :( ; mam jej dość; kuchnia, łazienki, schowki, korytarze - prosta sprawa, ale jak zaplanować kontakty w pokoju dzieci, żeby każde możliwe ustawienie mebli mogło być sensownie obelektryfikowane, albo salon .... spycham go na dno umysłu, zostawiam na koniec, przekładam z dnia na dzień :(.

    Dzisiaj mąż ze swoim tatą zrobili kilka kursów do hurtowni po cement. Przywieźli nam na działkę ...
  3. Drapałka

    Część druga, czyli 'Choroba Małżona i jej efekt'

    Skąd się wziął Małżon i inne historie o tym, kim jesteśmy

    No, ogólnie Małżon wziął się z tego samego miejsca, co wszystkie inne Małżony. Zainteresowani, zaobrączkowani koledzy wiedzą o czym mówię, cała reszta świata nie ma pojęcia o tym, jak cichutko cierpimy...;)
    Małżon jest dość mocno zdyscyplinowany, porządny, z zamiłowaniem do ograniczonego przyswajania nowości i ogólnie - lubi kręcić ...
  4. Marzenia o własnym... podwórku

    Dostarczono dziś materiały na elewację i wełnę na poddasze. Przyjechały też 3 kamazy ładnej ziemi. Będzie więc co równać (koparkowy rozciągnął z grubsza, reszta w moich rękach). No i wstyd się przyznać, ale po dwóch latach budowania, dopiero teraz zrobiliśmy na działce pierwszego minigrilla. Kameralny, małżeński, ale wreszcie był... No i pierwsze piwo na działce. Niezły budowlaniec ze mnie. Obciach :oops: normalnie...
  5. Fakty i wiadomości z domu

    to jest właśnie ta podkowa :lol: z tym, ze nie jest na tej ścianie co półki :P :lol:

    tak wygląda ściana zrobiona farba Fox drobnoziarnista
    a tak wygląda dzień pracy panów od szaf :-? porażka jak dla mnie. Ale jak ktoś sobie robi więcej przerw niż pracuje to chyba nic dziwnego, nie?? ...
Strona 1 z 9